To było emocjonalne spotkanie 5 z 6 bohaterów 'Pasión de gavilanes’, kogo brakuje?


Bohaterowie przebojowej telenoweli Telemundo ponownie spotkali się ku uciesze swoich fanów 16 lat po wielkim finale


Obsada przeboju od Telemundo, telenoweli Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta), ponownie połączyła w poniedziałek z powodu ponownego wydania melodramatu w Kolumbii.

Piątka z sześciu bohaterów, Danna García (Norma), Mario Cimarro (Juan Reyes), Paola Rey (Jimena), Juan Alfonso Baptista (Óscar Reyes) i Natasha Klauss (Sarita), wrócili, by spotkaś się ku radości swoich fanów po 16 latach od końca serii.


Reunion Pasja jastrzębi
Reunion Gorzka zemsta, YOUTUBE CARACOL TELEVISION

„Cóż za dreszczyk emocji, gdy znów was widzę! Mam w sercu supeł, aby znów się tu zobaczyć, to naprawdę jest dla mnie coś wyjątkowego” – przyznała Klauss.

„Mam teraz popcorn w żołądku, jakby to był pierwszy raz, cudowne jest to, co teraz czuję” – przyznał niezapomniany Juan Reyes.Wielkim nieobecnym był Michel Brown , który zagrał delikatnego Franco Reyesa.

„A Michel, gdzie on jest?” Wielu fanów telenoweli zaczęło się zastanawiać. Ale wyjaśnienie o nieobecności argentyńskiego aktora nigdy nie nadeszło.

„Powiedzcie mi, jak minęło to ponowne wydanie dla Kolumbii po latach”, Michel ograniczył się do pisania w swoich sieciach społecznościowych.Cimarro, który nie widział Danny od ponad dziesięciu lat, nie mógł nie pochwalić swojej partnerki w przebojowej telenoweli

„Myślę, że chemia, którą mamy, jest naturalna, dla aktorów jest czymś, co przydarza się jak błogosławieństwo. To błogosławieństwo przydarzyło mi się z Danną. Są chwile, kiedy chemia nie istnieje, więc trzeba użyć jej techniki i przygotowania, aby ją stworzyć, ale w tym przypadku tak nie było, w tym przypadku zaistniała tam od naszego spotkania” – przyznał kubański aktor.

Sprawdź także  Lilia Aragón, zmarła wielka meksykańska aktorka

Pasión de gavilanes, personajes
Danna García i Mario Cimarro TELEMUNDO

„Wierzę, że wszyscy zostaliśmy pobłogosławieni tym projektem, Bóg, wszechświat i karma chciała, aby pisarze, reżyserzy, tak jak i ta obsada, i ja się spotkaliśmy. Osobiście chciałbym w przyszłości, za każdym razem, gdy mam projekt do wykonania, ,mieć takich ludzi, utalentowanych, szczodrych ludzie, dobrych i taką protagonistkę, jak Danna, co na miłość boską, mi się często zdarza ”- dodał Cimarro, który od wielu lat nie gra w telenoweli.

Danna, która przypisała Mario znaczną część chemii, którą mieli jako para, zapewniła, że ​​jej udział w tej historii był dla niej wielkim wyzwaniem jako aktorki.

„Kiedy musiałem zrealizować projekt, nie byłam mamą, byłam singielką i bardzo pamiętam, że kiedy tam dotarłam i przeczytałam scenariusz, powiedziałam „ to ogromne wyzwanie ”, ponieważ jestem bardzo nieśmiała i jest to dla mnie bardzo trudne kokietować. To było wyzwanie i myślę, że to było coś wyjątkowego” – przyznała Danna. „Myślę, że dzielę się z moimi kolegami fakt, że to było magiczne od pierwszego dnia, kiedy przyjechałam i zaczęłam realizować projekt, ponieważ prawda jest taka, że ​​był wyjątkowy, nawet te same lokalizacje pokazały znalezienie miejsc i myślę, że część sukcesu polega na tym, że stworzyliśmy ponadczasowy świat, który geograficznie nie istnieje, ale który mógłby być wszędzie i gdzie wszyscy mieliśmy okazję kochać, walczyć … ”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź