pasio-n-de-gavilanes- fot. Caracol Telemundo

To było emocjonalne spotkanie 5 z 6 bohaterów 'Pasión de gavilanes’, kogo brakuje?


Bohaterowie przebojowej telenoweli ponownie spotkali się ku uciesze swoich fanów 16 lat po wielkim finale


Obsada przeboju od , telenoweli  (), ponownie połączyła w poniedziałek z powodu ponownego wydania melodramatu w Kolumbii.

Piątka z sześciu bohaterów, Danna García (Norma),  (Juan Reyes),  (Jimena),  (Óscar Reyes) i  (Sarita), wrócili, by spotkaś się ku radości swoich fanów po 16 latach od końca serii.


Reunion Pasja jastrzębi
Reunion , YOUTUBE CARACOL TELEVISION

„Cóż za dreszczyk emocji, gdy znów was widzę! Mam w sercu supeł, aby znów się tu zobaczyć, to naprawdę jest dla mnie coś wyjątkowego” – przyznała Klauss.

„Mam teraz popcorn w żołądku, jakby to był pierwszy raz, cudowne jest to, co teraz czuję” – przyznał niezapomniany Juan Reyes.Wielkim nieobecnym był  , który zagrał delikatnego Franco Reyesa.

„A Michel, gdzie on jest?” Wielu fanów telenoweli zaczęło się zastanawiać. Ale wyjaśnienie o nieobecności argentyńskiego aktora nigdy nie nadeszło.

„Powiedzcie mi, jak minęło to ponowne wydanie dla Kolumbii po latach”, Michel ograniczył się do pisania w swoich sieciach społecznościowych.Cimarro, który nie widział Danny od ponad dziesięciu lat, nie mógł nie pochwalić swojej partnerki w przebojowej telenoweli

„Myślę, że chemia, którą mamy, jest naturalna, dla aktorów jest czymś, co przydarza się jak błogosławieństwo. To błogosławieństwo przydarzyło mi się z Danną. Są chwile, kiedy chemia nie istnieje, więc trzeba użyć jej techniki i przygotowania, aby ją stworzyć, ale w tym przypadku tak nie było, w tym przypadku zaistniała tam od naszego spotkania” – przyznał kubański aktor.


Pasión de gavilanes, personajes
Danna García i  TELEMUNDO

„Wierzę, że wszyscy zostaliśmy pobłogosławieni tym projektem, Bóg, wszechświat i karma chciała, aby pisarze, reżyserzy, tak jak i ta obsada, i ja się spotkaliśmy. Osobiście chciałbym w przyszłości, za każdym razem, gdy mam projekt do wykonania, ,mieć takich ludzi, utalentowanych, szczodrych ludzie, dobrych i taką protagonistkę, jak Danna, co na miłość boską, mi się często zdarza ”- dodał Cimarro, który od wielu lat nie gra w telenoweli.

Danna, która przypisała Mario znaczną część chemii, którą mieli jako para, zapewniła, że ​​jej udział w tej historii był dla niej wielkim wyzwaniem jako aktorki.

„Kiedy musiałem zrealizować projekt, nie byłam mamą, byłam singielką i bardzo pamiętam, że kiedy tam dotarłam i przeczytałam scenariusz, powiedziałam „ to ogromne wyzwanie ”, ponieważ jestem bardzo nieśmiała i jest to dla mnie bardzo trudne kokietować. To było wyzwanie i myślę, że to było coś wyjątkowego” – przyznała Danna. „Myślę, że dzielę się z moimi kolegami fakt, że to było magiczne od pierwszego dnia, kiedy przyjechałam i zaczęłam realizować projekt, ponieważ prawda jest taka, że ​​był wyjątkowy, nawet te same lokalizacje pokazały znalezienie miejsc i myślę, że część sukcesu polega na tym, że stworzyliśmy ponadczasowy świat, który geograficznie nie istnieje, ale który mógłby być wszędzie i gdzie wszyscy mieliśmy okazję kochać, walczyć … ”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź