5 rzeczy, które warto wiedzieć przed premierą „Pasión de gavilanes 2”


14 lutego ma miejsce premiera drugiego sezonu „” w i warto o tym wiedzieć przed obejrzeniem pierwszego odcinka


Oczekiwanie dobiegło końca i po 18 latach udana historia napisana przez Julio Jiméneza powraca na ekrany, póki co w Ameryce Południowej i wkrótce Hiszpanii.

2” wznawia swoją narrację prawie 20 lat po ostatniej emisji z nową i tragiczną zbrodnią, która wstrząsa rodziną Reyes – Elizondo. Późniejsze śledztwo wskazuje na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, co uruchamia dramatyczną serię wydarzeń. 

Chociaż znaczna część oryginalnej obsady bierze udział w nowych rozdziałach, wiele się zmieniło. 

5 rzeczy, które warto wiedzieć przed premierą „Pasión de gavilanes”

1. Oficjalna premiera zaplanowana jest na poniedziałek 14 lutego tylko przez w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni później, dokładnie 16 tego samego miesiąca, dotrze do Hiszpanii za pośrednictwem sygnału Telecinco. Jeśli chodzi o resztę krajów, najwyraźniej na jego premierę trzeba poczekać aż pojawi się na Netflix.

2. Aktorzy oryginalnej obsady, która tam wystąpi, to m.in. Danna García, , , , , , Zharick León, Kristina Lilley i Carmenza González.

3. Piosenkarka Guita jest odpowiedzialna za interpretację piosenek postaci Rosario Montes w drugim sezonie „Pasión de gavilanes”. Jej głos jest również znany z tego, że stoi za postacią Yeimy Montoya w dwóch sezonach,„La Reina del Flow ” w Caracol Television. 

4. W tym sezonie pojawi się młodzieżowa obsada w składzie Bernardo Flores, Jeronimo Cantillo, Juan Manuel Restrepo, Sebastián Osorio, Yare Santana i Camila Rojas. 

5. W długo oczekiwanym sequelu pojawi się kilka postaci z oryginalnej historii, ale nie wszystkie będą grane przez tych samych aktorów. Tak jest w przypadku dziadka Martína, który ma teraz twarz Germána Quintero zamiast Jorge Cao. Jest też nowa postać Panchity, która obecnie nazywa się Constanza Hernández. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź