‚Te doy la vida’ przepisuje sceny po utracie dwóch aktorek z powodu koronawirusa


Historia z udziałem José Rona musiała zmodyfikować plany nagraniowe, aby poradzić sobie z tym nieprzewidzianym wydarzeniem i sprawić by było niezauważalne na antenie.


Po dwóch miesiącach przerwy z powodu kwarantanny nałożonej przez pandemię koronawirusa, udana telenowela ‚Te doy la vida‚ (Univision) wznowiła nagrania w Meksyku w zeszłym tygodniu z dwiema poważnymi ofiarami w obsadzie. „Były dwie aktorki, które uzyskały pozytywny wynik [testu przesiewowego Covida-19]” – potwierdził producent melodramatu Lucero Suárez w wywiadzie dla People en Español. Był to test, który Televisa przeprowadziła dla całej obsady przed powrotem do pracy, aby dokładnie wykryć możliwe przypadki zarażenia.

Chociaż nie wykazują żadnych objawów, obie aktorki muszą pozostać w kwarantannie przez co najmniej 14 dni, co nieuchronnie zakłóciło plany produkcji.

„Prawie wszystkie sceny zostały przepisane, aby nie były obecne” – wyjaśnia Lucero.Produkcja prowadzona przez Suáreza została zorganizowana w taki sposób, że brak aktorek w historii z udziałem José Rona był zauważany w jak najmniejszym stopniu .

„Moja praca jako producenta polega na tym, aby nie było to zauważa i żeby historia toczyła się tak, jak miała. Moim zadaniem jest ułożenie jej w taki sposób, aby historia przebiegała dobrze” – mówi.

„W produkcji zawsze trafia coś, co ci się przydarzy. W tej chwili dzieje się to za pośrednictwem covid, ale przy innych okazjach jest to ktoś, kto musi działać w trybie pilnym, lub miejsce, które jest dla ciebie zamknięte, ponieważ mają jakiś problem. Naszym zadaniem jest rozwiązanie tego problemu”, powtarza producent.Suarez wierzy, że po upływie 14 dni regulacyjnych aktorki mogą wznowić nagrania, aby zamknąć historie swoich bohaterów.

Ale jeśli nie jest to możliwe, ma już na myśli plan B, aby torozwiązać.

„Będą przeprowadzać nowe testy. Jeśli okażą się negatywne, nagramy je razem, a jeśli okażą się pozytywne, zrobimy to bez nich ponownie. Mam nadzieję, że okażą się negatywne, ponieważ nie spowodowały żadnych objawów”, podzielił się producent.

Jeśli nie będzie już nieprzewidzianych wydarzeń, nagrania telenoweli zakończą się w przyszłym tygodniu.

Te doy la vida  jest emitowany w sieci Univision.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *