Zobacz pierwsze promocje ‚Te doy la vida’, nowej telenoweli José Rona


Bohater Ringo kieruje nowym melodramatem Televisy, który rozpocznie się 23 marca w Meksyku.


Po sukcesie Ringo Rubí José Ron dodaje jeszcze jednego bohatera do swojej udanej kariery artystycznej , Te doy la vida,  to nowa telenowelę Televisa, którą meksykański aktor nagrywał od zeszłego roku w Meksyku, a premiera odbędzie się w poniedziałek, 23 marca w Meksyku.

Melodramat, którego bohaterką jest meksykańska aktorka Eva Cedeño , opowiada poruszającą historię mechanika granego przez Rona, który dowiaduje się z dnia na dzień, że ma syna chorego na białaczkę.

„Jest to historia poruszająca, bardzo delikatna i z prawdziwym problem, z którym żyjemy, czyli białaczką. Moja postać ma dziecko, które ma białaczkę, więc porusza najbardziej wrażliwymi uczuciami i jest to historia, która sprawi, że Twoja skóra będzie chłonąć wszystko, co się wydarzy ”. 38-letni aktor podzielił się emocjonalnym wywiadem po angielsku z People en Espanol.

Pierwsze promocje tej telenoweli, w której występują także Erika Buenfil Jorge Salinas i Omar Fierro , są już dostępne w Meksyku.

„Kiedy myślisz, że wszystko jest stracone, dzieje się coś niesamowitego”, mówi lektor, który zabrzmiał w jednej z tych promocji, w których Ron, Cedeño, Salinas i dziecko, Leonardo Herrera, pojawiają się na scenie.Te doy la vida  to meksykańska adaptacja udanej chilijskiej historii o tej samej nazwie, która miała swoją premierę w 2016 roku poprzez sieć Mega.

Melodramat oznacza ponowne spotkanie na ekranie Rona i Salinasa, którzy rywalizowali prawie dziesięć lat temu o miłość Anny Brendy w udanej telenoweli, La que no podía amar ( Zakazane uczucie ).„Mamy bardzo dobrą przyjaźń i powrót do pracy po La que no podía amar , jest czymś niesamowitym i niezwykłym” – powiedział dzielny Ringo .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *