Patricio Gallardo żyje sukcesem „Control Z”


Aktor był podekscytowany dobrym odbiorem serialu 


Od czasu premiery serialu „Control Z” na platformie Netflix w zeszły piątek, 22 maja, seria znalazła się na pierwszych miejscach w kilku miastach na świecie, a aktor Patricio Gallardo powiedział w wywiadzie, że była to miła niespodzianka dla całego zespołu, który pracował nad fabułą.

„Wszystko to było trochę nieprzewidywalne, było zaskoczeniem, ale najbardziej motywuje mnie to, że nazwa Meksyku została podniesiona. Stopniowo można to porównać do produkcji w Hiszpanii, gdzie wyprodukowano już „La Casa de papel” i „Vis a vis” „- mówi Patricio, ponieważ wiadomo, że kiedy hiszpańska seria zostanie wydana, opinia publiczna ją zobaczy, ponieważ już teraz istnieje pewność, że to produkcja wysokiej jakości i to samo dzieje się to teraz w jego kraju.

W „Control Z” Patricio gra „Gerry”, strzelca w historii, młodego człowieka, który stosuje przemoc wobec innych w „El Colegio Nacional”, ale kiedy haker ujawnia intymne sekrety jego kolegów, a także jego własne, stawką jest przywództwo i mistrzostwo, które stworzył w szkole.

„Gerry” ma kontrolę nad ludźmi, boją się go, jest praktycznie „lwem”, który ma swoje terytorium i nikt go nie przekracza, ale tajemnica, którą o nim ujawniają stawia pod znakiem zapytania jego autorytet. To trudna postać, myślę, że granie go jest wielkim wyzwaniem i błogosławieństwem. ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *