Przyjaźń, która zakończyła się po sprawie Paulette


podkreśla rolę Amandy de la Rosa, która przyjaźniła się z


10 lat temu, gdy przypadek dziewczynki Paulette zszokował cały Meksyk, przyjaciółka Lizette Farah, Amanda de la Rosa, pojawiła się tylko jako towarzyszka, z którą matka zaginionego dziecka spędzała wakacje w Los Cabos.

Zmieniło się to wraz z premierą miniserialu „ ”, ponieważ postać ta stała się istotna w serii , będąc jednym ze wspólnych wątków tej historii.

W serialu Amanda, grana przez meksykańską aktorkę Dianę Bovio, od samego początku podkreśla, że ​​jest narodową aktorką filmową, że pracowała w różnych filmach i że ma nawet przyjaciół w niektórych stacjach telewizyjnych, ale czy Amanda jest naprawdę była aktorką?

Friscione to przyjaciółka i znana była pod pseudonimem „La China”. W serii mówi, że brała udział w filmie „Comando zorras”, filmie, który w rzeczywistości istniał i w którym faktycznie uczestniczyła wraz z aktorem Tomasem Gorosem i Paolą Durante.

Kariera Amandy nie była zbyt produktywna w kinie i chociaż brała udział w kilku filmach krótkometrażowych, być może najbardziej istotna jak dotąd jest „María Bonita” .

Ten krótkometrażowy film został wydany w 2015 roku i opowiada o divie kina meksykańskiego, Marii Félix, która wyreżyserowała i zagrała u boku Diany Bracho i Vico Escorcia.

Według strony Imdb, Amanda pojawiła się także jako scenarzystka filmów krótkometrażowych, takich jak „La tercera Raíz” i „Corredor” , a także jako scenarzystka jednego z odcinków serialu „El diez” z udziałem Alfonso Herrery i Eréndiry Ibarra, który został wydany w 2011 roku.

W tym samym czasie De la Rosa opublikowała książkę „ ¿Dónde está Paulette? ”, która ukazała się po zniknięciu dziewczynki i zakończyła przyjaźń między Lizette Farah i Amandą.

W książce opublikowanej w 2010 roku Amanda opisuje szczegóły swojego związku z Lizette, konfrontuje się z opinią publiczną i sprzeczności tego wydarzenia, nawet przeciwstawiając się oświadczeniom zaangażowanych osób, w tym oświadczeniom jej przyjaciółki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź