Serial o Paulette jest najczęściej oglądany w Meksyku… i najbardziej krytykowany


Produkcja oparta jest na historii śmierci Paulette Gebara Farah, dziewczynki, która miała cztery lata, kiedy jej rodzice zgłosili, że zniknęła


„Historia de un crimen: La búsqueda” zajmuje pierwsze miejsce na liście popularności Netflix w Meksyku.

Serial wyprodukowany przez samą platformę streamingową opiera się na historii śmierci Paulette Gebara Farah, dziewczynki, która miała cztery lata, kiedy jej rodzice zgłosili, że zniknęła z własnego pokoju.

Sprawa zwróciła uwagę prawie całego kraju, a po ciężkim dochodzeniu (w którym nie znaleziono śladów przymusu, ani oznak, że została porwana), które trwało dziewięć dni, ciało dziewczynki znaleziono w jej własnym łóżku.

Teraz Netflix przedstawia tę serię z aktorami Reginą Blandón i Darío Yazbek, którzy zostali ostro skrytykowani za humorystyczny ton swoich postaci i, ogólnie rzecz biorąc, całego programu.

„Dużo czekałem na serial, pamiętam wiadomości i wszystko wydawało mi się niespójne. Ale właśnie to zobaczyłem i wydaje się, że zrobili komedię ze śmiercią dziewczynki, wydaje się, że to „ La Rosa de Guadalupe ””, to jeden z komentarzy na Twitterze .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *