Cómo sobrevivir soltero: Tráiler


Sebastián Zurita występuje w pierwszym zwiastunie „Cómo sobrevivir soltero”, serii Amazon Prime Video, stworzonej z jego bratem Emiliano.


W Cómo sobrevivir soltero, które pokazało pierwszy zwiastun, Sebastián Zurita staje się znanym aktorem, który po zerwaniu ze swoją dziewczyną stara się kontynuować swoje życie.Seria Amazon Prime Video , stworzona przez Sebastiana i jego brata Emiliano Zurite, śledzi fikcyjną wersję życia Zurity, który zawstydzająco odkrywa, że ​​jego dziewczyna jest mu niewierna (miał zamiar się oświadczyć).

Żyjąc w ruinie i publicznie upokorzony, Sebastián znajduje wsparcie u przyjaciół, aby przetrwać w tym pokrętnym świecie, w którym wszyscy cierpimy za znalezienie miłości.

Fabrizio SantiniTato AlexanderRoberto FloresLucia Gómez RobledoOctavio Hinojosa i Pamela Almanza towarzyszą Zuricie w głównych rolach.

Ponadto seria ma specjalny udział Maite PerroniVadhira DerbezaAlfonso Herrery,Marthy HigaredaChristiana ChávezaEla Velden, Roberto Palazuelosa, Kika Edgara, Humberto ZuritaJuanity AriasJustina Bustos i  Juana José Origel .

Oprócz zwiastuna serii, Amazon Prime Video pokazał pierwszy plakat Cómo sobrevivir soltero.Premiera Cómo sobrevivir soltero odbędzie się 26 czerwca.

Co sądzisz o pierwszym zwiastunie filmu  Cómo sobrevivir soltero?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *