Carlos Right składa hołd światowi Harry’ego Pottera w najnowszej piosence


Piosenkarz opublikował zapowiedź, w której wspomina miejsce dobrze znane fanom młodego czarodzieja


Nie pozostaje nic innego jak czekać na nowy utwór Carlos Right’a. Były uczestnik Operacion Triunfo (2018) spędza oastatnie dni na promowaniu Prisionero, nowego motywu, w sieciach społecznościowych. Chociaż piosenka ukaże się w piątek, 29 maja, już pokazał kilka części. Na przykład już wiemy, że zobaczymy animowaną wersję Right’a w klipie wideo.

„Jestem zdesperowany tutaj związany. Lot, lot, lot, lot. Nie mam zaklęcia ani sztuczki. Jestem więźniem, ale dobrym facetem z Azkabanu” (Estoy desesperado aquí atado. Vuelo, vuelo, vuelo, vuelo. No tengo truco ni varita pa’ hechizar. Soy prisionero, pero el bueno de Azkaban”, ), śpiewa piosenkarz w podglądzie, który udostępnił w poniedziałek na swoim koncie na Instagramie.

Wszyscy, którzy czytali lub oglądali filmy o Harrym Potterze , z pewnością rozpoznali nawiązanie artysty w tej zwrotce piosenki. Azkaban to więzienie magicznego świata stworzonego przez J. K. Rowlinga, do którego udają się najgroźniejsi czarodzieje. W rzeczywistości jest strzeżony przez dementorów, którzy są jednymi z najstraszniejszych stworzeń w świecie Harry’ego Pottera.Dzięki temu odniesieniu jesteśmy pewni, że Carlos Right jest wielkim fanem sagi. Kto wie, może wkrótce zostanie zachęcony do przebrania się za młodego czarodzieja. 

Wraz z podglądem lirycznego wideo uczestnik show udostępnił następujący tekst: „ Kto chce piątek?”.

Również w ten weekend Carlos podzielił się innymi zwrotami, które pojawiają się w tym nowym singlu. „Wygląda na to, że nie będzie wstępu”, ( “Parece que no habrá preliminar”, )

Będziemy musieli poczekać do piątku, aby poznać pełną piosenkę. Czy będzie zawierać więcej odniesień do świata Harry’ego Pottera?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *