„Como tú no hay 2” komedia do śmiechu


Aylín Mujica, Adrián Uribe, Mario Alberto Monroy i Rafael Paz dzielą się zabawnym melodramatem, w którym nieporozumienia i przygody są na porządku dziennym


„Como tú no hay 2” jest obecnie transmitowane przez Las Estrellas. To komedia z udziałem Adriana Uribe, który gra podwójną postać, jedna to „Toño”, która odkrywa że ma brata bliźniaka o imieniu „Ricardo” (jego druga rola), wysokiej klasy mężczyznę, który musi podejmować ważne decyzje

Ta historia jest adaptacją chilijskiej historii„Amores de Mercado”, która z kolei jest inspirowana „Księciem i żebrakiem”. „ Toño ” to kelner w małej restauracji na rynku „Buenaventura”; Jest pasjonatem piłki nożnej i miłośnikiem kobiet. Tymczasem „Ricardo” jest wyrafinowanym biznesmenem, który prowadził samotne życie. Mimo dobrego zdrowia i szczęścia nie jest szczęśliwym człowiekiem.

Kiedy bracia spotkają się po raz pierwszy, powstanie seria przygód i nieporozumień.

W obsadzie biorą również udział Aylín Mujica , Claudia Martín, Estefanía Hinojosa, Mayra Rojas, María Fernanda García oraz aktorzy Rafael Paz i Mario Alberto Monroy . Melodramat składa się z 80 rozdziałów i będzie emitowany około czterech miesięcy.

Podkreśla się, że ​​powieść jest komedią romantyczną stworzoną dla całej rodziny i emisja jest również odpowiednia, ponieważ ludzie wracają do domu po zajęciach. Rafael powiedział również, że gra taksówkarza pozwoliła mu bardziej empatycznie opowiedzieć o życiu tych, którzy poświęcają się tej pracy, a to pozwoliło mu przenieść tę naturalność na swoją postać.

Udostępnij
Sprawdź także  Cita a ciegas - Meksyk - 2019

Zostaw odpowiedź