Wszystko co musisz wiedzieć o 'Búnker’ od HBO Max (póki nie ma informacji o HBO Go)


i występują w nowym serialu komediowym platformy streamingowej


W tym miesiącu  Max przedstawia (2021), komediowej akcji z Bruno Bichirem w roli głównej, który skłania nas do zakwestionowania koncepcji świata, relacji rodzinnych i władzy.

Vladimiro (Bichir) jest nieco zgorzkniałym i zrzędliwym człowiekiem, który znalazł schronienie w samotności swojego domu, w bunkrze, który zbudował jego ojciec i gdzie dorastał przez całe życie. W ten sposób Vladimiro może być z dala od wszystkiego, co go otacza: rodziny, pracy i ogólnie życia.

Spokój bohatera zakłócą przestępcy, którzy włamują się do jego domu, by rozpętać niekończące się uwikłania, rodzinne dylematy i problemy z mafią. W tym czasie jego życie zmieni się i upadnie w najbardziej absurdalny sposób, pod ciężarem zupełnie nieoczekiwanych przyjaźni i waśni.Bunker przychodzi, aby nauczyć nas, że bez względu na to, jak bardzo myślimy, że mamy pod kontrolą nasze życie, nawet jeśli wymyśliliśmy drobiazgowe plany, aby to poczuć; życie zawsze pokaże nam sposoby na zaskoczenie.

Wszystko w oprawie czarnego humoru, lekceważących elementów, które rozśmieszą Cię do łez, a także mieszanką zawiłości podejrzanych interesów, ruchów społecznych i zawiłych relacji rodzinnych.

Pozostałą obsadę meksykańskiej produkcji tworzą  (Amalgama, 2021),Damayanti Quintanar (La Muchacha que Limpia / Sprzątaczka, 2021), Claudette Maillé (Hasta que la Boda nos Separe, 2020), Ricardo Polanco (Fondeados / Bankrolled, 2021), Jesús Zavala (Club de Cuervos / Klub Cuervos, 2015) i nie tylko.

Bunker będzie miał premierę w grudniu w Max.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź