El Niñero netflix

Wigilia z premierą „El Niñero / Opiekun moich dzieci”


Nie masz planów na te Święta? Nie przegap meksykańskiego serialu dostępnego na platformie  


24 grudnia w serwisie odbędzie się premiera meksykańskiego serialu „El Niñero / ”. Jest to rodzinna nakręcona w Guadalajarze, z Sandrą Echeverríą i Ivánem Amozurrutią w rolach głównych.

„Świetnie się bawiliśmy. Trochę się martwiłam wyjazdem do Guadalajary ze względu na mojego syna, ale prawda jest taka, że ​​świetnie się bawiliśmy. W końcu zakochałam się w tym mieście, w ludziach, klimacie i miejscu. Tworzyliśmy wspaniałą rodzinę, to będący komedią romantyczną, lekki i piękny. Poza tym Sariñana to producenci, którzy są razem od wielu lat i naprawdę cię traktują jak , dbają o to, żebyś czuł się dobrze. Bardzo dbają też o dzieci, to była naprawdę pierwszorzędna i czuję się bardzo szczęśliwa, że mogę być jej częścią” – mówi Sandra, która również podkreśla, że ​​dla niej Iván był wielkim odkryciem, „ponieważ jako opiekunka jest spektakularny”.

On także dzieli się także przyjemnością, jaką dała mu praca z Sandrą, podkreślając jej wspaniałą pracę aktorską. „Byłem bardzo zaskoczony obsadą, ekipą i całą produkcją tego projektu. Zabrałem ze sobą wiele bardzo pięknych historii i pokochałem Guadalajarę”.

To historia, w której role płciowe należą już do przeszłości. Sandra gra , a Iván jest farmerem, który zostaje opiekunem jej dzieci, ale w tym wyczynie kryją się inne tajemnice, które publiczność stopniowo odkrywa. „Z mojej strony bycie opiekunką do dzieci łamie wszelkie normy obowiązujące w Meksyku, a Gabriel jest farmerem, więc można by się spodziewać określonego sposobu zachowania, ale po prostu z tym zrywa, bo jest bardzo wrażliwą osobą, która automatycznie nawiązuje kontakt z dziećmi i z każdym z nich zaczyna nawiązywać niesamowitą relację” – mówi Iván.

Sandra powtarza również, że w tym projekcie chodzi o przełamanie stereotypów. „Nagle bardzo dziwnie jest widzieć kobietę, która wychodzi i zakochuje się w mężczyźnie, czego się nie spodziewała, ale nagle życie i miłość ją zaskakują. I równocześnie chce utrzymać firmę ojca i musi mu pokazać, że kobieta też może prowadzić firmę, co również często widzimy u kobiet (w miejscu pracy). Musząc to udowodnić kobieta może znieść to i jeszcze więcej. To historia niezwykła, bardzo inna, bardzo autentyczna i bardzo piękna.”

Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków po około 30 minut każdy, a w obsadzie znajdują się także , , , , , i . Showrunnerami są Carolina Rivera i , a produkcją zajmuje się La Granja TV Narrative. Tymczasem reżyserią zajmują się Sebastian Sariñana, María Torres, Magaby García, José Ramón Chávez i Sariñana.

STRESZCZENIE

„Jimena” () stara się utrzymać porządek w swoim życiu. Pomiędzy wychowywaniem trójki dzieci, ubieganiem się o stanowisko prezesa firmy i kontaktami z (prawie) byłym mężem (José Maríą Torre) ma pełne ręce roboty. Wtedy poznaje „Gaby” (), uroczego farmera, który niespodziewanie okazuje się najlepszą opiekunką dla jej dzieci. Pomiędzy śmiechem a splotami sytuacji „Gabriel” i „Jimena” zakochają się, nie przejmując się stereotypami dotyczącymi ról płciowych.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź