Czy Dulce María dołącza do Telemundo?


Meksykańska aktorka i piosenkarka nagrywa w Meksyku serial dla hiszpańskojęzycznej sieci.


„Dzisiaj był bardzo ważny dzień. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ rozpoczęliśmy nowy projekt. Nowa postać inna niż ja, z nowymi wyzwaniami. Nie mogę ci jeszcze wiele powiedzieć, ale chciałem się z tobą podzielić. ” Dzięki tej wiadomości, którą opublikował na swoim koncie na Instagramie, Dulce María ogłosiła w zeszłym tygodniu swoim 7 milionom obserwujących na Instagramie wiadomość o jej spodziewanym powrocie do telewizji po kilku latach z dala od aktorstwa. ExRBD nie ujawniła szczegółów projektu.Mimo że niezapomniana Roberta z udanej telenoweli młodzieżowej Rebelde(2004) nie ogłosiła publicznie nowej serii, wszystko wskazuje na to, że projekt został nagrany w Meksyku przez hiszpańskojęzyczną sieć Telemundo.


dulce-marc3ada.jpg
Dulce Maria z nowym wyglądem

Projekt, w którym bierze udział Dulce, pozostaje nieznany, ale biorąc pod uwagę, że Telemundo niedawno zaczął nagrywać w Meksyku drugi sezon  Falsa identidad , a bohaterka, Camila Sodi , niedawno pojawiła się na planie nagrań obok piosenkarki, wszystko sugeruje, że może to być seria, którą nagrywa Dulce.


camila-sodi-y-dulce-marc3ada.jpg
Camila Sodi i Dulce María.

Jeśli wiadomość stanie się oficjalna, exRBD zadebiutuje w tym roku na ekranach hiszpańskojęzycznej sieci w ramach wiodącej obsady drugiego sezonu  Falsa identidad

Czy tak będzie?

Udostępnij
Sprawdź także  Javisowe szykują nowy projekt 'Un Juguete Roto'

Zostaw odpowiedź