Ludwika Paleta uhonorowana za trzy dekady kariery


Aktorka dzieli się niektórymi doświadczeniami z całej swojej kariery


Ludwika Paleta została uhonorowana za 30-letnią karierę podczas spektaklu „ Perfectos desconocidos”, w którym bierze udział. Tam aktorka podzieliła się niektórymi doświadczeniami z całej swojej kariery.

Paleta powiedziała, że po trzech dekadach nigdy nie myślała o możliwości poświęcenia się czemuś innemu, pomimo chwil i sposobu, w jaki czasami pokazują ją niektóre publikacje.

Aktorka podkreśliła, że ​​miała szczęście znaleźć karierę, którą jest jej pasją, „kiedy jesteś dzieckiem, nie rozumiesz zbyt dobrze, czym jest sława, ale dziś mogę powiedzieć, że nauczyłam się oddzielać moje życie osobiste od zawodowego i cieszę się na to wszystko ”.

Skomentowała więc, że chociaż publikacje często pokazują ją w pewien sposób, jest świadoma tego, że tak nie jest, że tylko jej rodzina i przyjaciele wiedzą, co jest prawdą: „Miałam karierę w dobrym kierunku i czuję się szczęśliwy ”.

Chociaż nie ma żadnych złych wspomnień, przyznaje, że brała udział w projektach, które jej się nie podobają, „ale jeśli nie popełniłeś błędów, nie mógłbyś podejmować lepszych decyzji, które pomogłyby ci w rozwoju”.

Paleta rozpoczęła karierę w telenoweli Carrusel i, w przeciwieństwie do wielu innych aktorów, nie czuje, że zawód ukradł jej dzieciństwo, „zawsze bardzo o nas dbali i musieliśmy chodzić do szkoły, poza tym mieliśmy czas na grę”.

„Nie miałam zwykłego dzieciństwa, ale nie sądzę, żeby coś mi umknęło, ponieważ żyłam też rzeczami, którymi inne dzieci żyją w tym wieku. Zawsze pozwalają nam być dziećmi w produkcjach” – wyjaśniła aktorka.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *