la enamorada julieta venegas fot. materiały promocyjne

Julieta Venegas wydaje „La Enamorada”, nowy album oparty na jej grze


Materiał składa się z dziewięciu piosenek skomponowanych przez artystkę wraz z reżyserem spektaklu Santiago Loza


Meksykańska wydała swój nowy  ”, , w którym odzyskuje utwory sztuki, w której występuje w Picadero Theatre w Buenos Aires.

Album składa się z dziewięciu utworów, które wykonawczyni takich utworów jak „Me voy” lub „Limón y Sal” skomponowała wraz z reżyserem spektaklu Santiago Lozą. Na razie w najbliższych miesiącach nie zapowiadane są koncerty z muzyką z tego albumu.

To jedenaste dzieło meksykańskiej piosenkarki i pierwszy album złożony w całości z oryginalnego materiału wydawanego przez Venegas od 2015 roku, kiedy to wydała „ Algo Sucede ”.


Od tego czasu aktorka wydała tylko albumy na żywo lub współpracowała z innymi piosenkarzami czy zespołami, takimi jak ta, którą opublikowała w październiku ubiegłego roku z meksykańską grupą z Los Angeles Azules z Meksyku, zatytułowaną „Acaríñame” i zapowiedź albumu na żywo, który opublikuje przed końcem roku.

Utwory albumu oparte na spektaklu charakteryzują się lekkim akompaniamentem muzycznym, głównie gitary i fortepianu, choć w niektórych momentach włączone są instrumenty smyczkowe lub perkusyjne, w których teksty w wykonaniu Juliety Venegas wyróżniają się.

Wśród poruszanych kwestii pojawiają się na przemian różne kwestie, takie jak obecność tych, którzy nie są już z dnia na dzień „ Mis muertos ” lub codzienna i młodzieńcza historia opowiadana w „ Gente Decente ”.

Sztuka, która łączy tytuł z albumem, jest monologiem, w którym kobieta, wcielona przez Venegas, zastanawia się nad swoją przeszłością i opowiada o niej wiele anegdot w sztuce, która łączy „musical, poezję i plastik”, zgodnie z oficjalnym opiem programu.

” jest na scenie od 8 sierpnia, a w najbliższych dniach odbędą się ostatnie prezentacje.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź