Carlos Vives otrzyma nagrodę w siedzibie ONZ za działalność filantropijną


Piosenkarz działa w organizacji Tras la Perla de América


Kolumbijski piosenkarz, Carlos Vives, zostanie wyróżniony nagrodą Premio de Impacto Latino 2019 za pracę swojej organizacji  Tras la Perla de América, która promuje zrównoważony rozwój jego rodzinnego miasta, Santa Marta i jego regionu wpływów.

Inicjatywa artysty opiera się na współpracy i artykulacji różnych sił, które pozwalają odkryć potencjał miasta i terytorium w celu poszukiwania równowagi i zrównoważonego rozwoju we wszystkich wymiarach rozwoju.

Carlos Vives zostanie nagrodzony w towarzystwie swojej żony, Claudii Eleny Vásquez , 2 grudnia w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku podczas aktu, który odbędzie się w języku hiszpańskim.

Latino Impact Summit, zorganizowany przez inicjatywę Latino Impact Alliance, która promuje tworzenie sojuszy na rzecz trwałego wzrostu i rozwoju w regionie, ma za swój główny temat integracyjny wzrost gospodarczy Ameryki Łacińskiej i Kolumbii jako kraju głównego.

„W tym roku w naszym #LatinoImpactSummit dostarczymy #PremiosdeImpactoLatino, a jednym ze zwycięzców będzie @carlosvives za inicjatywę @translaperla, która aktywnie promuje poprawę jakości życia w Santa Marta # LIS2019 #UnidosPorSantaMarta”, poinformował Latino Impact Alliance w sieciach społecznościowychAkt ten jest wspierany przez Konferencję Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju (UNCTAD) oraz Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Sojuszy (UNOP).

„W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, chcemy docenić i wywyższyć pracę latynoskich liderów, którzy przyczyniają się z różnych scenariuszy do wzrostu i zrównoważonego rozwoju obu Ameryk”, powiedziała dyrektor Latino Impact Alliance, Estefanía Grajales.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *