Shakira przynosi szczęście Hiszpanii w Pucharze Davisa


Zaśpiewała po raz pierwszy na żywo „Tutú” z Pedro Capó i Camilo


Tego niedzielnego popołudnia Magic Box w Madrycie przeżył dzień wielkich emocji i radości. Hiszpańska drużyna wygrała Puchar Davisa pod czujnym okiem promotora przedsięwzięcia Gerarda Piqué , któremu towarzyszyła jego dziewczyna i król Felipe VI .

Nie wiemy, czy to Shakira przyniosła drużynie szczęście, ale prawda jest taka, że ​​kiedy tor zgasł i wybuchła burza, imię, które lśniło wielkimi literami, było jej. Była odpowiedzialna za rozrywkę na kilka minut przed finałem.

Otoczyła się dziesiątkami tancerzy, którzy od samego początku jasno mówili, że zamierzają rozładować adrenalinę. Potem pojawiła się Shakira, w frędzlach w kolorze niebieskim, z połyskiem i zaczęła śpiewać po angielsku, She Wolf .


/ Alex Pantling / Getty Images

Następnie Pedro Capó i Camilo pojawili się na scenie, zaśpiewali swój remiks  Tutú  . Po raz pierwszy wystąpili z tym utworem na żywo. „Dzięki Camilo i Pedro Capó za te złote chwile na scenie! Wspaniale było śpiewać z wami Tutú  – powiedziała wkrótce w sieci.

„Bogini, jak wspaniale !!! Gratulacje dla całej trójki ”- skomentowała w sieci Indie Martínez . „??”, dodał Carlos Vives .

Był też trzeci temat, La la la , który skomponowała na Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii. Wraz z tym motywem pojawiła się najbardziej kompletna choreografia i ta, która pokazała nam, że Kolumbijka jest nadal w jak najlepszej formie . Wróciła do angielskiego i charakterystycznego ruchu bioder. Ten występ był przystawka do prezentacji, której będzie gwiazdą z Jennifer Lopez w nadchodzącym Super Bowl .

„Gratulacje dla Hiszpanii i Rafy za tak zasłużone zwycięstwo w Pucharze Davisa!”- skomentowała.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *