Ozuna dołącza do Vin Diesela w „Fast and Furious 9”


Reggaetonero weźmie udział w nowym filmie sagi w reżyserii Justina Lin


Portorykańska piosenkarka Ozuna weźmie udział w dziewiątym filmie sagi „ Szybcy i wściekli ” w reżyserii Justina Lin, w której Vin Diesel gra „Dominica Toretto”.

Poprzez swoje konto na Instagramie Ozuna zamieścił swoje zdjęcie w z Vin Diesel i Justinem Lin, które towarzyszy następującemu komunikatowi: „Jestem bardzo dumny z mojej pracy i roli w Fast 9! Pa, mój ludu! Cała miłość, zawsze … ”

To samo zdjęcie zostało opublikowane u Diesela z opisem: „Jak wielu wie, zwykle w przemyśle muzycznym odnajdujemy nowe talenty, które pracują w filmach. Oczekują, że porzucą komplementy u drzwi i zaangażują się w swoją postać uczciwie. I to jest to co dokładnie zrobił Ozuna. Bardzo dumny ze swojej pracy i roli w „Fast 9”.Z kolei Variety poinformowała, że ​​piosenkarz rozmawia również o dołączeniu do ścieżki dźwiękowej filmu, którego premiera zaplanowana jest na 22 maja 2020 roku.

27-letni Ozuna zdobył pięć nagród Billboard Music Awards, 12 Billboard Latin Music Awards, a debiutancki album Odyssey był 46 tygodni na pierwszym miejscu.

Reggaeton przygotowuje się do uczestnictwa w Latin Grammy w listopadzie, w których jest nominowany w kategorii Najlepsza piosenka miejska za  Baila baila baila.

Udostępnij
Sprawdź także  Kino z Meksyku, Urugwaju i Boliwii powalczy w sekcji Weneckie Horyzonty

Zostaw odpowiedź