Calaverandia, tradycja ze znaczkiem Tapatío


25 października zostaną otwarte targi Día de Muertos , zainstalowane w parku Ávila Camacho


Park rozrywki Calaverandia,  Día de Muertos , jest gotowy otworzyć swoje podwoje 25 października, oferując nowe atrakcje, które wzmacniają tradycje jednej z uroczystości kultury meksykańskiej.

Po raz drugi Calaverandia została zainstalowana w parku Ávila Camacho w multidyscyplinarnym formacie, w którym taniec, pirotechnika, oświetlenie, teatr i muzyka są bohaterami tego spotkania, które oddaje hołd obyczajom i wierzeniom Meksyku. W tym wydaniu alebrijes mają przeważającą przestrzeń z multimedialną instalacją o wysokości siedmiu metrów, w której wyświetlane jest mapowanie zaprojektowane przez artystkę Natalię Olverę.

Przed oficjalnym otwarciem park zaoferował specjalną wycieczkę, aby zaprezentować swoje nowe działania i dostosowania do logistyki, z zamiarem, aby odwiedzający mieli bardziej praktyczne i zwinne wrażenia w najbardziej pożądanych atrakcjach:  El Inframundo  ”, który jest teraz o 50% szerszy i będzie bezpłatny dostęp zarówno dla VIP-ów , biletów ogólnych, jak i dla dzieci, bez konieczności oczekiwania w kolejce.


Śmierć wróci do Ávila Camacho Park, aby zaśpiewać i pokazać to, co najlepsze w kulturze. INFORMATOR

Interaktywny panteon to kolejna mocna karta, ponieważ zawiera multimedialne groby, które emitują dźwięki tradycyjnego mariachi . Oferuje również spacer po mauzoleum pełnym świateł i luster.

Dzięki większej liczbie gier dla dzieci i większemu komfortowi dla dorosłych Calaverandia wzmacnia również swoją ofertę gastronomiczną. W kiosku ozdobionym proporczykami, kwiatami cempasuchil, konfetti i lampkami LED powitaj bankiet z meksykańskimi przekąskami, gdzie możesz skosztować czekolady, martwego chleba, tacos, mięsa w soku i pozole.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *