Macarena Achaga i Ela Velden, nowi bohaterowie „Quinceañera”


Aktorki potwierdzają swój udział w projekcie producenta Miguel Ángel Fox


Nowa wersja „Quinceañera” jest już w drodze, wraz z Macareną Achagą, aktorką pochodzącą z Argentyny i Elą Velden, która grała Míkę Becker w telenoweli „ Caer en tentación ”.

„Quinceañera” to nowy projekt producenta Miguela Ángela Foxa , który w wywiadzie z Adeli Micha dla La Sagi ujawnił nowych bohaterów zaktualizowanej wersji telenoweli z lat 80-tych.

Postać graną przez Adelę Noriega, „Maricruz”, zagra w tej adaptacji Macarena Achaga, z drugiej strony Ela Velden gra rolę Thalii „Beatriz”.

„Jestem już, zaczynam nagrywać 15 października” – powiedział producent, zapewniając, że jego projekt dotrze nawet do Stanów Zjednoczonych .

Do obsady dołączyły również twarze rodzime, powraca do produkcji Nailea Norbit, Vhadir Derbez i Alejandra.

Macarena Achaga nie po raz pierwszy pracuje dla koncepcji quinceañeras (uroczysta impreza na 15 urodziny w tradycji latynoskiej). Brała udział w serialu „ Miss XV ”, gdzie jej postać „Leonora” chciała urządzić pompatyczną i wymarzoną imprezę. Współpracowała razem z Natashą Dupeyrón i Pauliną Goto.

Wśród jej najbardziej znanych prac jako aktorka podkreśla również swój występ w dramacie „Amar a muerte”, tutaj jest kobietą o imieniu Valentina, która zakochuje się w „Julianie” i rozwija związek miłosny, zarówno jej rola, jak i fikcyjny związek osiągnęły triumf na ekranach.

Ze swojej strony Ela Velden zadebiutowała w telewizji adaptacją amerykańskiego programu z udziałem Blake Lively i Leightona Meestera „Gossip Girl: Acapulco”.

Jej najnowszy występ to serial „Gra kluczy” ( El juego de las llaves ), w którym cztery pary o stabilnych związkach decydują się na wymianę w ramach stymulującej i seksualnej gry, oprócz zaakceptowania konsekwencji, jakie mogą przynieść ich decyzje.

Dzięki temu dzieli ekran między innymi z Maité Perroni, Marimarem Vegą, Humberto Busto i Sebastiánem Zuritą.

Quinceañera” była udaną telenowelą z 1987 roku, która opowiedziała historię Maricruz, dziewczyny ze skromnej rodziny i Beatriz, młodej kobiety z bogatej rodziny, które są świetnymi przyjaciółkami i obie wkrótce staną się quinceañeras, pozostawiając dzieciństwo.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *