Maite Perroni fot. instagram

Maite Perroni przygotowuje nową serię, teraz z Netflix


, , i uczestniczą w serialu , nowym thrillerze Netflix


Po sukcesie, jaki osiągnęła powracając do telewizji w serialu   El juego de las llaves  , aktorka Maite Perroni będzie nadal obecna w tej strefie, ale teraz dzięki platformie .

Aktorka i piosenkarka będzie częścią obsady serialu Todo por ti  , który zakończył zdjęcia kilka tygodni temu pod kierunkiem Kenii Márquez (  Asfixia ) i Pitipol Ybarra (  Ya veremos ).

W tej chwili wiadomo tylko, że jest to thriller, którego fabuła obraca się wokół morderstwa. Oprócz Perroni w serii biorą udział aktorzy Erik Hayser (  Ingobernable ), Claudia Pineda ZeroZeroZero ),  ( No manches Frida 2 ) i Alejandro Speitzer (  (Me gusta, pero me asusta .

„Moja postać spełnia kilka funkcji. Jest ekspertem, ale prowadzi również dochodzenie w sprawie morderstwa ”- powiedziała aktorka  , która pracowała już z Pitipolem Ybarrą i Erikiem Hayserem w serialu  Preso No. 1. .

Ze swojej strony reżyser Kenia Marquez współpracowała z  nad  El juego de las llaves.

„Ta była dla mnie bardzo zabawna. To komedia i nigdy nie robiłam czegoś takiego, ani historii miłosnych, zawsze łamali serca. O  ,  , nie można powiedzieć wiele, ale to było miejsce do pracy z Maite Perroni . Jest wspaniałą istotą ludzką, wspaniałą aktorką, bardzo hojną i profesjonalną ze swoimi kolegami, słucha dużo swojego reżysera, pozwala sobie odejść i sprawia to wielką przyjemność z nią pracować.

Po raz pierwszy współpracuję z Pitipolem i pracujemy bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo podobni na planie, żartujemy i mamy obsesję. Wiele się od niego nauczyłem ”- powiedziała reżyser o tej pracy, która ukaże się na początku 2020 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź