Maite Perroni fot. Instagram

Tak o muzyce mówi Maite Perroni: „To już zamknięty rozdział w moim życiu”


Po udanej trasie koncertowej z składa zaskakujące oświadczenie na temat swojej kariery muzycznej


Trasa  była niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych na scenie latynoskiej w 2023 roku. Słynna grupa popowa wypełniła liczne sale w kilku krajach Ameryki, zanim pożegnała się niezapomnianym koncertem na stadionie Azteca w Meksyku w grudniu. Po ogromnym sukcesie, jaki odnieśli, wielu mogłoby pomyśleć, że członkowie meksykańskiej grupy mogą samodzielnie mieć nowe plany w branży muzycznej, ale przynajmniej w przypadku  tak się nie stanie.

Teraz bohaterka cyklu Mroczne Pożądanie zdradziła, co myśli o swoich muzycznych krokach jako solistka. „Nie, prawda jest taka, że ​​nie mam projektów” – ostrzegła. – „ to już zamknięty rozdział w moim życiu. Chyba, że ​​coś się stanie z RBD, ale jeśli nie, to już nie”.

W przeszłości zaśpiewała kilka piosenek ze swoich telenowel, zanim w 2012 roku wydała swój Te Daré Mi Corazón. Rok później wydała swój pierwszy solowy  Eclipse de Luna.

Właściwie artystka nie wyklucza, że ​​w przyszłości może odbyć się kolejna z grupą i być może nagrają nowe utwory, choć na razie wszystko wisi w powietrzu. „Prawda jest taka, że ​​nie wiem, co jeszcze się wydarzy. Jest wiele rzeczy do omówienia, zanim stanie się to rzeczywistością. Mamy nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli podzielić się tą wiadomością, ale na razie nie” – podkreśliła.

Jeśli chodzi o czas spędzony jako , słynna aktorka nie waha się w pewnym momencie powrócić do ów, ponieważ uważa ten gatunek za ważny w swojej karierze zawodowej. „Uwielbiam , nie mam żadnych skrupułów, wręcz przeciwnie, to moje korzenie, to miejsce, od którego zaczęłam budować swoją karierę” – wspomniała. „Prawda jest więc taka, że ​​jeśli pojawi się ciekawy projekt, zawsze będę otwarta na jego wysłuchanie”.

Czy masz plany na powiększenie rodziny?

W maju ubiegłego roku Maite Perroni zadebiutowała jako matka wraz z mężem Andrésem Tovarem. Aktorka i producent powitali swoją córkę Líę po słodkim oczekiwaniu pełnym emocji. Podczas niedawnego spotkania z prasą mówiła o możliwości dalszego powiększania rodziny. „Chciałabym, zobaczmy, co życie powie. Ls nas zaskoczy, mam taką nadzieję” – powiedziała gwiazda Tríady (Netflix).

Udostępnij

Zostaw odpowiedź