Pombo fot Prime Video

„Pombo”: data premiery drugiego sezonu w Prime Video


Dokumenty będą nadal pokazywać wyłącznie najbardziej intymne momenty Maríi i jej rodziny, w tym ślub Marty i Zammy


ujawniło drugiego sezonu serialu dokumentalnego Pombo, a premiera odbędzie się 23 lutego. Wyprodukowany został przez Komodo Studio we współpracy z Mediaset España i dystrybuowany przez Mediterráneo Mediaset España Group, a można go oglądać wyłącznie w w ramach subskrypcji Prime.

Po sukcesie pierwszego sezonu rodzina Pombo powraca, abyśmy w dalszym ciągu mogli być uczestnikami codziennego życia rodziny, która zrewolucjonizowała sieci.

W drugim sezonie María staje przed nowymi wyzwaniami zawodowymi związanymi z nową agencją reprezentacyjną. Można ją zobaczyć na najważniejszych wydarzeniach w Hiszpanii, takich jak Festiwal Filmowy w San Sebastián i gala Latin Grammy.

Ponadto kontynuuje pracę nad swoim związkiem z Pablo, który decyduje się na terapię, aby poprawić niektóre aspekty jej życia. Lucía wyjawia niektóre traumy z dzieciństwa, próbując tchnąć w swoje małżeństwo świeże powietrze.

Ze swojej strony Marta i Zama twierdzą, że chcą powiedzieć 'tak' w otoczeniu swoich bliskich. Papín nadal jest jednym z kluczowych członków rodziny i jest zmuszony zmienić swoje nawyki ze względu na zdrowie. Dodatkowo Gabi ponownie połączy się ze swoją matką Marcią i jej rodzinnymi korzeniami.

Podczas nowych czterech 45-minutowych odcinków przeżyjemy z nimi kluczowe momenty ostatnich miesięcy. Dają więc jasno do zrozumienia, że ​​stanowią zespół, zobaczymy, jak wszyscy wspierają Maríę w jednym z jej wspaniałych projektów jako bizneswoman, Suavefest, a wszystkie siostry zjednoczą się, pomagając Martie przy sukni ślubnej, i zobaczymy najzabawniejszą twarz wszystkich na wieczorach, panieńskim i kawalerskim, Marty oraz Zama.

Będziemy towarzyszyć Gabi i Marcii w odkrywaniu rodzinnej przeszłości. Wisienkę na torcie będzie zaś możliwość towarzyszenia Marii i Pablo podczas jednej z ich wycieczek do Kantabrii, gdzie będą wspominać dzieciństwo rodziny, która nigdy nie przestanie nas zaskakiwać.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź