Kate del castillo fot Instagram @katedelcastillo

Meksykanka będzie nie tylko producentem wykonawczym tego audiowizualnego projektu, ale będzie także pełnić w nim rolę wiodącą


Możemy cieszyć się talentem nie tylko jako aktorki, ale także jako producentki wykonawczej, ponieważ zaadaptuje ona powieść  hiszpańskiego pisarza Arturo Péreza-Reverte w , dramat oparty na kontekście Rewolucji Meksykańskiej (1910-1920).

Bizneswoman nawiązała także sojusz pomiędzy swoją firmą Cholawood Productions a Endemol Shine Boomdog

„Jestem niezwykle podekscytowana możliwością ponownego połączenia sił z Arturo Pérezem-Reverte, zwłaszcza w przypadku historii rozgrywającej się w moim kraju. Arturo jest bez wątpienia wielkim miłośnikiem historii Meksyku, historii, którą poznałam i którą pokochałam dzięki mojemu ojcu praz moim korzeniom. Arturo i mnie łączą udane relacje zawodowe i jestem pewna, że wzmocni ten sukces” – powiedziała 51-letnia .

To nie pierwszy raz, kiedy znana jest z pracy przy twórczości Péreza-Reverte. Przypomnijmy, że w 2011 roku dała życie Teresie Mendozie w serialu „La Reina del Sur”.

Z drugiej strony Pérez-Reverte był bardzo zainteresowany przełożeniem swojej pracy na , wierząc, że przyciągnie dzięki temu więcej czytelników.

„Jestem ciekaw, jak zespół Endemol Shine Boomdog łączy postacie i momenty z tej powieści w serię, która prawdopodobnie zadowoli nowych i lojalnych czytelników oraz fanów. To nowe podejście do historii pełnej akcji, miłości i przygody, co cenię od chwili, gdy ją wymyśliłem i napisałem, i jestem pewien, że finał tego będzie doskonały” – skomentował Pérez-Reverte.



Ze swojej strony Alejandro Rincón, dyrektor wykonawczy Endemol Shine Boomdog, jest bardzo podekscytowany tą adaptacją.  jest mistrzem w opowiadaniu historii, a ten wysiłek stanowi wyjątkowy dodatek do naszego różnorodnego składu. Widzimy ogromny potencjał w przekształceniu tej narracji w porywającą serię, która będzie rezonować z naszymi widzami” – powiedział Rincón w wywiadzie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź