karol g fot instagram

Tak wygląda Karol G w nowym serialu 'Griselda’


Kolumbijska przeszła całkowitą metamorfozę w swoim debiucie aktorskim w serialu   inspirowanym jednym z najpotężniejszych karteli w historii 


Po astronomicznym sukcesie takich produkcji jak NarcosEl cartel de los sapos i Breaking Bad,  trafi na mały ekran. z udziałem i wyprodukowany przez Sofíę Vergarę, ma w swojej obsadzie debiut  jako .

W zwiastunie długo oczekiwanej produkcji widać całkowitą przemianę interpretatorki „Provenza” i „Gatúbela”.  założyła brązową perukę, aby wcielić się w Carlę, bliską przyjaciółkę bohaterki z Medellín, która przybywa do Miami, aby przemycać nielegalne produkty.

Na klipie widać, jak ekipa produkcyjna całkowicie zagłębia się w epokę lat 70. Kolumbijka ma na sobie top w zwierzęcy print, długie czerwone paznokcie i gigantyczne dodatki, tak charakterystyczne dla tamtych czasów.

W komunikacie prasowym Vergara opowiedziała, jak po prawie dziesięciu latach pracowała nad rozwojem tego projektu. 


Karol G, Griselda fot Netflix
, Griselda fot Netflix

„Kiedy zaczynałem pracować nad tym projektem, chciałem rzucić sobie wyzwanie, ponieważ to bardzo złożona postać. Nie jest bohaterką i wiele rzeczy, które zrobiła, było okropnych. Ale była też bardzo interesująca. Było tak wiele niuansów do zrozumienia by zbadać pod kątem tego, kim była. Czy naprawdę była taka” – powiedziała.

Dodała: „To było takie podejście do roli przywódcy kartelu i nieustraszonej bizneswoman w Miami w latach 70. i oczywiście jako kobiety i matki. To nie było zbyt częste połączenie. Była osobą, która zrobiła wszystko, co było konieczne, aby chronić swoją rodzinę. Przynajmniej według niej to nią kierowało”.Griselda inspirowana jest życiem Griseldy Blanco, która w latach 70. i 80. stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii Miami, stając się przywódczynią powszechnie znaną jako „Matka Chrzestna”.

została stworzona przez tych samych twórców Narcos i Narcos México, Erica Newmana i Andrésa Baiza. Oprócz Vergary i Karol G w serialu występują Alberto GuerraChristian TappanMartín RodríguezJuliana Aidén Martinez i Vanessa Ferlito.

Składa się z sześciu odcinków po godzinę każdy, a premiera ma nastąpić 24 stycznia.

Biuro rachunkowe Warszawa

Udostępnij

Zostaw odpowiedź