Adamari López fot Instagram @adamarilopez

’¿Quién Caerá?’ to nowy serial Adamari López


 to tytuł programu, który przywraca Adamari López na ekrany


Pół roku po nieoczekiwanym odejściu z Telemundo Portorykanka nagrywa swój nowy projekt w Urugwaju. 

Sama Adamari López potwierdziła na swoich portalach społecznościowych, że jest to program telewizyjny, a nie , jak powszechnie spekulowano. Nosi tytuł  i zostanie wkrótce wyemitowany w UniMás, kanale powiązanym z .

„Moi piękni ludzie, w końcu mogę wam powiedzieć, nad czym pracuję. To coś innowacyjnego i zabawnego, co naprawdę mi się podoba” – skomentowała. Zgodnie z oczekiwaniami, jej fani nie czekali długo z komentarzami.

„Bardzo szczęśliwy z twojego powodu. Dużo sukcesów”, „Już chcę cię zobaczyć w telewizji”, „Wszystkiego szczęścia na świecie dla ciebie”, „Wiele błogosławieństw” – głosi kilka komunikatów. 

Wróci do domu!  

Pamiętajmy, że przybycie Adamari López do Televisy, obecnie w sojuszu z Univision, nie oznacza jej debiutu, ale powrotu do tego, co było jej domem w latach dziewięćdziesiątych, kiedy brała udział w udanych telenowelach, takich jak Amigas y Rivales (Przyjaciółki i rywalki)Alma de Hierro czy Locura de Amor.

Dlatego stwierdziła, że ​​cieszy się, że ponownie postawiła stopę w miejscu, w którym umiędzynarodowiła swoją karierę aktorską. 

„Rodzina TelevisaUnivision zawsze otwierała przede mną drzwi do możliwości, które odegrały decydującą rolę w moim rozwoju zawodowym i jestem pewna, że ​​nie będzie to wyjątek” – wyraziła w oświadczeniu udostępnionym prasie. Powyższy tekst odzwierciedla także wypowiedzi Ignacio Meyera, prezesa oddziału US Networks TelevisaUnivision. 

„Adamari López to międzynarodowa gwiazda telewizji latynoskiej, którą dziś witamy w jej domu. Adamari wykazała się swoim rozległym doświadczeniem w branży rozrywkowej i niewątpliwie jest talentem, który charakteryzuje się ciepłem i kontaktem” – wskazał.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź