Rodrigo Guirao fot filmweb

Błagają o główną rolę dla tych gwiazd telenoweli


Przedstawiamy sześciu czołowych ów telenoweli, którym nie udało się poprowadzić spektaklu, a publiczność o to prosi


Od czasu do czasu widzowie udostępniają listę ów, którzy zasługują na to, aby wystąpić w produkcji w roli głównych bohaterów. Teraz dzielimy się z wami męskimi twarzami.


Ramsés rozpoczął karierę aktorską 11 lat temu i od tego czasu widzieliśmy go między innymi w telenowelach takich jak Porque el Amor Manda, Me Declaro Culpable, Por Amar Sin Ley.

Niedawno widzieliśmy go w roli Eduardo Madrigala Arreoli w serii Nadie Como Tú, emitowanym na kanale .


Ramsés Alemán fot Instagram
fot Instagram

Hugo Acevesa

Hugo ma ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie artystycznej. Większość jego ról to złoczyńcy, ale nie udało mu się osiągnąć roli wiodącej.

Las Vías del Amor / Ścieżki miłości, Muchachitas Como Tú i Dos Hogares / Podwójne życie Angeliki to tylko niektóre z produkcji, w których wystąpił jasnooki artysta.


Hugo Aceves fot Instagram
fot Instagram

28-letni brazylijski aktor mieszkający w Meksyku brał udział w kilku produkcjach, takich jak La Jefa del Campeón, La Mexicana y El Güero, Mi Fortuna es Amarte, Los Caminos del Amor, a obecnie gra główną rolę w Minas de Pasión. Ale kiedy bohater będzie?


Rodrigo Brand fot Instagram
fot Instagram

Franco jest jednym z najbardziej kompletnych artystów Meksyku. Widzieliśmy to między innymi w różnych melodramatach, takich jak Mi Fortuna es Amarte, Amor Dividido, Amor Bravío, Quiero Amarte.

Dziś jest jednym z aktorów Nadie Como Tú i gra zmysłowego pracownika hacjendy Tristána Gamero.


Ricardo Franco fot Televisa
fot

Argentyński aktor ma bogatą karierę. Son de Fierro, Rubí, Corazón Guerrero i De brutas nada  to tylko niektóre z telenowel, które wspierają jego talent.

Niedawno widzieliśmy go jako antagonistę w „Juego de Mentiras” z postacią o imieniu Francisco Javier del Río i współpracował z Alicią Machado.


Rodrigo Guirao fot Twitter
fot Twitter

Przystojny aktor Catire o jasnych oczach ma na swoim koncie tylko siedem ów. Obecnie bierze udział w telenoweli Nicandro Díaza Golpe de Suerte, w której ma okazję zagrać młodego bohatera o imieniu Alan Montes. Czy uważacie, że zasługuje na to, aby zostać gwiazdą?


Carlos Said fot Instagram
fot Instagram
Udostępnij

Zostaw odpowiedź