betty-la-fea

Betty, La Fea / Brzydula: rodzinny obraz, na który czekałeś 20 lat


Minęło 20 lat i możesz znów zobaczyć Milę, córkę Betty i Armando. Teraz starsza i z naturalną urodą, którą z pewnością zauroczy widzów


, i Ana María Orozco pozowali razem do oficjalnych zdjęć z nowego sezonu serialu Betty: La Fea, który już wkrótce pojawi się w .

W nowym sezonie Mila, Betty i Armando powrócą do historii, którą przerwali 20 lat temu i widzowie nie mogą powstrzymać ekscytacji.

Na migawce Betty pojawia się pośrodku dwóch miłości swojego życia: Armando i Mili, których czule przytula z uśmiechem. Czy nowa historia będzie aż tak szczęśliwa? Wkrótce go poznamy.„Ten człowiek jest jak wino, już na nią czeka”; „Najbardziej oczekiwana roku 2024”; „Jakie to ekscytujące, będę na to czekać z wielką radością”; „Bez wątpienia ta historia naznaczyła moje życie.” „Dlaczego po prostu nie mieli córki”; „Wróćcie teraz” – tak brzmiały komentarze internautów pod adresem czułego zdjęcia, które stało się już trendem w sieciach społecznościowych.

Pamiętajmy, że akcja Betty: La Fea rozpocznie się 20 lat po zakończeniu oryginalnej historii, a na własnej skórze doświadczymy wzmocnienia pozycji Betty, która nadal jest żoną lidera firmy Armando Mendozy i odbudowuje swoje relacje z córką.

Lorna Cepeda, Natalia Ramírez, Julián Arango, Estefanía Gómez i Luces Velásquez to tylko niektórzy z artystów, którzy powtarzają się w tej serii.

Data premiery

Nowa historia będzie miała premierę wyłącznie na platformie w połowie przyszłego roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź