camila sodi fot. Instagram

Camila Sodi przyznaje, że swój nieudany związek z Diego Luną odzwierciedliła w serialu „Cualquier Parecido”


zdradziła, że ​​tworząc serię , oparła się na prawdziwych doświadczeniach


Meksykanka powróciła z ciekawą propozycją, w której jest nie tylko bohaterką, ale jedną z kreatorek. 

Chodzi o  i w niedawnym wywiadzie dla People VIP przyznała, że wiele z opisanych tam doświadczeń opiera się na prawdziwym życiu. 

„Zaczęło się to od tego, że moja najlepsza przyjaciółka Amandititita i ja rozmawiałyśmy na Facetime o wszystkich złych randkach, na które poszłam po rozwodzie, próbując znaleźć miłość. Powiedziała mi więc: Dlaczego nic o tym nie napiszesz?” – skomentowała, nawiązując do rozstania z Diego Luną. 

Wtedy nie wydawało jej się to złym pomysłem ale zaczął kształtować się ten projekt. 

Według powyższego najważniejsze było przelanie na papier tego, czym podzieliła się wcześniej z bliskimi. 

„Sedno sprawy było takie samo: porozmawiać o złamanym sercu, odnaleźć siebie, ponownie znaleźć miłość. Na końcu każdego rozdziału znajdują się świadectwa, bo każdemu przydarzyło się coś takiego, wszyscy przeżyliśmy twarde i czyste rozstanie” – podsumowała. Warto zaznaczyć, że dostępny jest na platformie ViX+ i jednocześnie oznacza powrót Jencarlosa Caneli do aktorstwa. 

opowiada o Carlotcie, aktorce, która żyje w skomplikowanym związku z piosenkarzem i poprzez historie o miłości, seksie i zabawnych sytuacjach opartych na prawdziwym życiu pokazują serię, z którą wielu się utożsami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź