ricky matrin fot. Instagram

Ricky Martin i Jwan Yosef potwierdzają rozpad małżeństwa


i postanowili zakończyć swój związek w ogłoszeniu, które zaskoczyło świat rozrywki 


i ogłosili swoje w 2016 roku podczas czerwonego dywanu. Ślub odbył się w styczniu 2018 roku. Przez lata dzielili się swoim życiem na portalach społecznościowych, wspólnymi wyjazdami, popołudniami z dziećmi. 

Dziś, po 6 latach związku, Ricky Martin ogłosił poprzez oświadczenie, że dobiegło końca.  

„Zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo z miłością, szacunkiem i godnością dla naszych dzieci i uszanowaniem tego, czego jako para doświadczyliśmy przez te wspaniałe lata” – napisał na swoich portalach społecznościowych.


ricky martin fot Instagram
ricky martin fot Instagram

zapewnia jednak, że nadal będzie koncentrować się na swoich dzieciach. „Naszym największym pragnieniem jest teraz, aby nadal mieć zdrową dynamikę rodzinną i związek oparty na pokoju i przyjaźni, aby kontynuować wspólne wychowywanie naszych dzieci, zachowując szacunek i miłość, jaką mamy dla siebie nawzajem” – podsumował. 

Od zeszłego roku Ricky Marin jest zamieszany w rodzinne kontrowersje, ponieważ jego bratanek Dennis Yadiel Sánchez Martín zapewnia, że ​​był molestowany przez piosenkarza, co spowodowało, że oboje stanęli przed procesem sądowym, który jeszcze się nie zakończył.

Sánchez Martín pozwał swojego wuja o 10 milionów dolarów za szkody spowodowane serią rzekomych kontaktów seksualnych bez zgody, odkąd skończył 11 lat.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź