ricky martin fot. Instagram

Ricky Martin i Jwan Yosef dochodzą do porozumienia dwa miesiące po ogłoszeniu rozwodu


i malarz doszli do porozumienia po ogłoszeniu w lipcu, że po sześciu latach małżeństwa się rozwodzą


 i  ogłosili w lipcu, że po sześciu latach małżeństwa się rozwodzą. W dokumentach rozwodowych Martin zażądał wspólnej opieki nad ich dziećmi, 4-letnią Lucíą i 3-letnią Renn, oraz zgadza się płacić alimenty swojemu byłemu, relacjonuje Despierta América (Univision).

Dokumenty prawne szczegółowo stwierdzają, że strony nie mają żadnych długów ani majątku do podziału. Do sfinalizowania separacji potrzebny jest im jedynie podpis sędziego, jak podaje PEOPLE. Martin będzie nadal wychowywał swoich 14-letnich bliźniaków Matteo i Valentino jako samotny ojciec, których artysta miał przed spotkaniem z malarzem pochodzenia szwedzkiego i syryjskiego.

Portorykański  opowiedział o swoim rozwodzie w wywiadzie dla Lourdes Collazo z Telemundo Puerto Rico. „Jwan i ja zawsze będziemy rodziną. Mamy dwójkę dzieci, które będziemy razem wychowywać i to nie trwa od teraz. Planowaliśmy tę sytuację od dawna, to okres przed pandemią” – powiedział.

„Patrzyliśmy sobie w oczy, uśmiechaliśmy się, ściskaliśmy, przeżywaliśmy wzloty i upadki, razem płakaliśmy i śmialiśmy się” – dodał o swoim byłym, z którym, jak twierdzi, ma harmonijny związek. „Jesteśmy lepsi niż kiedykolwiek” – powiedział. 

Decyzja o rozstaniu nie przyszła z dnia na dzień. „Kiedy opinia publiczna dowiedziała się, że się rozwodzimy, przeszliśmy już przez dość solidny proces żałoby” – powiedział. „Byliśmy stanowczy, że tak się musi stać dla jego dobra, mojego dobra i dobra naszych dzieci”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź