Cuando los ángeles netflix

Psychologiczny thriller Ester Expósito ukryty w serwisie Netflix


Hiszpańska jest bohaterką świetnego, mało znanego filmu na platformie streamingowej


 ma wiele produkcji i są też takie, które są zapomniane w szerokim katalogu, który posiada.Należy do nich hiszpański , którego bohaterem jest Nazywa się / , hiszpański thriller, który musisz zobaczyć. 

to hiszpański  w reżyserii Gonzalo Bendala, który trwa 91 minut. Głównymi bohaterami są  i To thriller psychologiczny, który warto obejrzeć w ten weekend na

„Germán, uczciwy człowiek rodzinny, widzi, jak cały jego świat zostaje wstrząśnięty tej nocy, kiedy wracając do domu przypadkowo potrąca kobietę. Jego próby naprawienia sytuacji rozkręcają spiralę mrocznych zdarzeń.”, to streszczenie filmu Cuando los ángeles duermenprodukcji Netflix.

Ten thriller psychologiczny sprawia, że ​​widz jest cały czas aktywny i napięty ze względu na poruszane kwestie. Mamy tu świetny występ Juliána Villagrána i Ester Expósito. Najmocniejszymi punktami są poruszane tematy i dynamika narracji wydarzeń, które mają wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. 

, oprócz Juliána Villagrána i Ester Expósito obsadę uzupełniają: Marián Álvarez, Marisol Membrillo, Adolfo Fernández, Helena Castañeda, Christian Mulas, Ramiro Alonso i Asia Ortega. 


Udostępnij
Sprawdź także  Verónica Castro ogłasza wycofanie się z aktorstwa

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź