Karol G fot. Instagram

Karol G dołącza do Alicii Keys na scenie w Kolumbii


Amerykańska , autorka tekstów i pianistka dzieliła scenę z dwiema ukochanymi latynoskimi supergwiazdami


Amerykańska , autorka tekstów i pianistka dzieliła scenę z dwiema ukochanymi latynoskimi supergwiazdami, nikim innym jak  i .rozpoczęła koncert o 20:00, pobudzając uczestników swoimi piosenkami. 40-letnia mieszkanka Condoto również uhonorowała Shakirę nagrywając przearanżowaną wersję „Antología”.

Godzinę i dziesięć minut później przejęła kontrolę podczas swojego pierwszego koncertu w Kolumbii. Nowojorska artystka założyła lśniący czarny kombinezon z kapturem i nałożył na niego gorącą różową pelerynę.

Po powitaniu słuchaczy koncertu po hiszpańsku, Keys rozpoczęła sesję śpiewając „Nat King Cole” i „Truth Without Love”. 42-letnia artystka powiedziała, że ​​nie mogła się doczekać śpiewania w tym kraju. „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być tu dziś z wami; Czekałam na ten moment; Chcę wam podziękować za dzisiejszą energię” – powiedziała do publiczności.

World Tour to hołd złożony jej przyjacielowi, nauczycielowi i kultowemu artyście, Prince'owi. Przystrojona fioletowym oświetleniem, które jest ukłonem w stronę zmarłego artysty, Alicia zaśpiewała ulubione przez fanów utwory, w tym „The Element of Freedom”, „The Diary of Alicia Keys”, „Keys II”, „Here” i „Songs in A Minor. ”

Wystąpiła także w swoim collabie „Calma” w języku hiszpańskim z udziałem Pedro Capó oraz „Looking for Paradise” z Alejandro Sanzem. Alicia uhonorowała język i muzykę latynoamerykańską, włączając melodie innych artystów, takie jak „Mi Gente” J Balvina .

Wieczór stał się jeszcze bardziej magiczny, kiedy zaśpiewała „Empire State of Mind”, hymn na cześć swojego rodzinnego miasta, co wywołało euforię wśród fanów.

Ta sama euforia wzrosła, gdy piosenkarka skończyła „Girl on Fire”, „Superwoman” i „Fallin” i przedstawiła coś, co określiła jako „wielką niespodziankę wieczoru ”, dodając: „Panie i panowie, powitajmy moją siostrę, .”

Zaraz po tym zaczęła grać najnowszy utwór Karoa G, „Mañana Será Bonito”, po czym przerwała pierwszymi nutami „No one”. Alicia Keys i Karol wystąpiły razem w języku angielskim i hiszpańskim.Wyraźnie poruszona tą chwilą, 32-letnia mieszkanka Medellín powiedziała Alicii, że ją kocha i zachęciła widzów do oklasków. Karol podziękował także artystce za zaproszenie do występu i spełnienie marzenia o śpiewaniu u jej boku.

Keys zamknęła koncert utworem „If I Ain't Got You” i pozwoliła 14 000 uczestnikom znaleźć się w chórze.

Trasa Alicia Keys po Ameryce Łacińskiej kończy się w Meksyku, a dwa koncerty zaplanowano na 14 i 17 maja. Piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy będzie kontynuował trasę „Keys to the Summer Tour”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź