Karol G Tiny Desk Concert fot youtube

Zobacz, jak Karol G śpiewa przeboje „Mañana Sera Bonito” w programie NPR „Tiny Desk Concert”


To oznacza drugi koncert Tiny Desk kolumbijskiej piosenkarki


 zatrzymała się w siedzibie NPR na swoim drugim „”, którego premiera odbyła się w poniedziałek (15 maja). 

17-minutowy występ akustyczny, w którym towarzyszył jej dziewczęcy zespół muzyczny, zawierał nowe wersje czterech utworów z jej albumu Mañana Será Bonito, który przeszedł do historii Billboard. Zaczęła od mini-setu ultra-osobistym utworem „Carolina”.

„Muszę powiedzieć, że jestem z nich bardzo dumna, ponieważ ten program jest wyjątkowy” — powiedziała o utalentowanych muzykach. „Po raz pierwszy od ośmiu lat nigdy nie ćwiczę z moimi słuchawkami dousznymi. Zapomniałam jakie to fajne uczucie. Czuję się, jakbym była w swoim domu, z moimi ludźmi, popijając wino […] ale teraz wprowadźmy trochę meksykańskiego klimatu w to miejsce!” dodała przed wykonaniem swojego szczerego utworu Banda „Gucci Los Paños”. 

Kolumbijska artystka, ubrana w czapkę kierowcy ciężarówki, żółtą kurtkę i niebieskie loki, powiedziała: „Nie wiem, dlaczego jestem taka zdenerwowana”. „Album jest super nowy i po raz pierwszy śpiewam tutaj niektóre piosenki, a one tak dobrze czują się w tej wersji”. 

Następnie wykonała zmysłową wersję reggae swojego „Pero Tú” z asystą Quevedo oraz serdeczną bossanovą wersję „Mercurio”. 

„Tiny Desk, dzięki za możliwość, to jest super wspaniałe i w pewnym sensie wyrywa nas z rutyny tego, co zwykle robimy” – zauważyła. „To była przyjemność dla wszystkich, którzy są w domu, dzielić z wami tę chwilę i dzielić ją w tak osobisty sposób z wielu powodów”. 

Karol zadebiutowała w NPR w 2021 roku podczas „Tiny Desk Home Concert”, gdzie wykonała „Creeme”, „A Ella”, „200 Copas” z gościem specjalnym Dannym Felixem oraz „Contigo Voy a Muerte” z gościem specjalnym Camilo. 

Obejrzyj jej najnowszy „”:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź