Mentiras fot. Netflix

Dramatyczny hiszpański miniserial w serwisie Netflix warty twojej uwagi


Ten jest jedną z niespodzianek w tym roku na platformie streamingowej


 () to hiszpański  składający się z sześciu odcinków. Rozdziały trwają średnio 50 minut i są reżyserowane przez Curro Novallasa i Norberto Lópeza Amado. Ten miniserial miał swoją premierę na platformie streamingowej w 2020 roku i od tego czasu odnosi sukcesy. 

„Laura Munar, nauczycielka literatury w szkole średniej w Palma de Mallorca, która niedawno rozstała się z Ivánem, swoim wieloletnim chłopakiem, zostaje na jedną noc na kolacji z Xavierem Verą, znanym chirurgiem na wyspie i ojcem jednego z jej uczniów. Następnego ranka Laura budzi się sama w swoim łóżku z mdłościami i wielką pustką w pamięci. To, co zaczyna się jako fizyczny dyskomfort, szybko zamienia się w straszne podejrzenie: Xavier ją odurzył i zgwałcił. Z pomocą siostry Caty, która pracuje jako anestezjolog w tym samym szpitalu co Xavier, Laura udaje się na policję, aby zadenuncjować Verę za gwałt. Inspektorzy Daniela Bauzá i Víctor Silva prowadzą śledztwo”, to streszczenie  na .

Ten miniserial ma wiele tajemnic i ma dość pokręconą historię, co czyni go dość zabawnym i intensywnym. Jest też bardzo dynamiczny i już od pierwszych odcinków akcja dość się rozkręca. W obsadzie znaleźli się: , , , , , , , , , Manuela Velasco. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź