El Eternauta fot. Netflix

El Eternauta: Ricardo Darín będzie częścią obsady serialu Netflix

Popularny aktor potwierdził, że będzie częścią obsady telewizyjnej adaptacji powieści graficznej , która zostanie wydana na platformie . Co powiedział?


 to kultowy pochodzenia argentyńskiego, który był wytworem niespokojnego umysłu scenarzysty Héctora Germána Oesterhelda. Fabuła koncentruje się na inwazji obcych na Ziemię poprzez toksyczną burzę śnieżną, która zabija większość populacji, oraz oporze ocalałych w Buenos Aires. Jej bohaterem jest Juan Salvo, Eternauta, który w metafikcyjnym ćwiczeniu opowiada o tym, co przydarzyło się w powieści graficznej, która ukazała się w latach 1957-1959.

W tym kontekście  przygotowuje telewizyjny oparty na tej kultowej kreskówce, a do obsady serialu dołączył już potwierdzony aktor: . Doświadczony artysta ma godną pozazdroszczenia filmografię, w której wyróżniają się tytuły takie jak Nueve ReinasRelatos SalvajesEl Secreto de sus Ojos i najnowszy: Argentina, 1985.

El Eternautato ogromny i bardzo złożony projekt, to zaktualizowana wersja, której celem jest wyjście poza granice naszego kraju. Opiera się na prawdziwym komiksie, ale jest to nowa wersja i wszyscy jesteśmy bardzo entuzjastyczni i zmobilizowani do pracy” – wielokrotnie nagradzany artysta ujawnił CNN Radio Argentina o spodziewanym projekcie, który będzie miał swoje miejsce na Netflix.


El Eternauta fot. Netflix
El Eternauta fot. Netflix

Seria, która sprawi, że ludzie będą mówić

Ricardo Darín kontynuował opowiadanie: „To bardzo ciężka praca, przygotowuję się, ponieważ jest bardzo wymagająca fizycznie i psychicznie. To będzie coś, co nie pozostanie niezauważone”. 

wyreżyseruje Bruno Stagnaro (Okupas) i oczekuje się, że będzie miał jeden lub dwa sezony , aby rozwinąć tę niezapomnianą historię, którą wymyślił , przyciągając uwagę tysięcy ludzi zafascynowanych dystopijnym światem stworzonym przez scenarzystę.

Fabuła El Eternauta zaczyna się od pojedynku w Vicente López, w którym mężczyzna, jego rodzina i przyjaciele cieszą się tą typową dla kultury argentyńskiej grą, dopóki radio nie wspomina o dziwnej eksplozji na Oceanie Spokojnym i wkrótce zostaje odcięty prąd. Koszmar zaczyna się, gdy pada świecący śnieg, zabijając wszystkich, którzy zetkną się z tą substancją. Wtedy jeden z przyjaciół, znawca fizyki, tworzy kombinezon ochronny, a bohater go zakłada, rozpoczynając legendę El Eternauta

Dopiero okaże się, kiedy serial zostanie nakręcony i kto będzie towarzyszył Darínowi w obsadzie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź