Sergio del Molino Un tal Gonzalez fot. Amazon

Zamienią książkę Sergio del Molino o Felipe Gonzálezie w serię


Shine Iberia stawia na to, żeby została wyemitowana w telewizji. Chodzi o powieść pod tytułem „” o Felipe Gonzálezie


Sergio wyjaśnił w swoich sieciach, że dzieło „będzie miało kilka żywotów poza tekstem”, autor wyjaśnia dalej: „Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dobrzy i znakomici ludzie z firmy produkcyjnej Shine Iberia będą odpowiedzialni za tłumaczenie moich słów w obrazy, co napełnia mnie dumą i spokojem. Za tym projektem stoją ludzie, którzy dobrze mnie znają, dokładnie rozumieją moją literaturę i grają na korzyść książki, więc nie mógłbym być szczęśliwszy i spokojniejszy”.„Un tal González” odzwierciedla dojście do władzy Felipe Gonzáleza i historię Hiszpanii, ale pisarz wyjaśnił, że jest to powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Jego celem było „romansowanie fragmentu historii Hiszpanii poprzez prezydenta, który ustanowił demokrację”, z perspektywy „pisarza urodzonego w 1979 roku, który obserwuje pokolenie swoich rodziców”.  ukazała się w październiku 2022 roku, w 40. rocznicę pierwszego triumfu Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

W tej chwili nie wiadomo nic więcej o projekcie, np. o dacie premiery czy aktorach, którzy znaleźli się w obsadzie, wiadomo tylko, że producent MasterChef i Bosé kupił od scenarzysty prawa audiowizualne.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź