Serial trzymający w napięciu, stworzony przez Mariano Cohna i Gastóna Duprata i wyprodukowany przez Estudios Teleméxico, będzie miał swoją premierę w Star+ 15 lutego
Premiera Horario estelar, thrillera dziennikarskiego Star Original Productions z aktorem Óscarem Jaenadą w roli głównej, będzie miała swoją premierę w Star+ 15 lutego ze wszystkimi odcinkami.
Nowa produkcja, stworzona przez Mariano Cohna i Gastóna Duprata i zrealizowana przez Estudios Teleméxico, skupia się na słynnym dziennikarzu telewizyjnym, który relacjonuje głośną sprawę policyjną, w którą jest potajemnie zamieszany. Dziś ukazał się także zwiastun oraz oficjalny plakat serialu, którego główną obsadę uzupełniają Dominika Paleta (Bernarda Díaz), Maya Zapata (Julia Torrado), Ela Velden (Jimena del Solar), Pamela Almanza (Alexia Valle) i Alejandro Camacho (Salvador Lima).

Horario estelar opowiada o Ramiro del Solar (Jaenada), prestiżowym dziennikarzu telewizyjnym z długą historią ujawnienia, któremu udało się uchronić swoje życie prywatne przed medialnymi skandalami. Kiedy jednak jego ukochana umiera podczas jednego ze spotkań pary, Ramiro postanawia ukryć swoje związki z życiem ofiary, przerażony wszystkim, co ma do stracenia. Kiedy śledztwo się komplikuje, dziennikarz wykorzystuje swoje umiejętności, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od danych i spróbować uciec, ujawniając swoją manipulacyjną i niemoralną naturę, udowadniając, że prawdę najlepiej ukryć na widoku.
Utrzymana w tonacji reporterskiego thrillera nowa produkcja zaprasza widzów do śledzenia intrygującej historii odcinek po odcinku, ramię w ramię z kolekcją różnorodnych i magnetycznych postaci, z którymi połączą się emocjonalnie. Agenda medialna i złożone ramy, które ją obejmują, meksykańska sytuacja społeczna, niepewna sytuacja kryminalistyki w tym kraju oraz problem osób zaginionych to tylko niektóre z kwestii poruszanych w fabule i wątkach pobocznych tej nowej serii fabularnej.
Obsada Primetime uzupełniają aktorzy i aktorki Iliana Fox (Eva), Mauricio Isaac (Platas), Luis Arrieta (Sami) i Juan Carlos Vives (León), ze specjalnym udziałem Blanci Guerra (Delia Valle) i Silverio Palacios (Pacheco).
Nagrane w różnych miejscach w Meksyku i składające się z dziesięciu 45-minutowych odcinków, Horario estelar wyreżyserował Luis Urquiza na podstawie scenariusza Normy Lazo.