Horario Estelar / źródło Disney+

Wiadomo kto jest kimw serialu Star+ / Disney+ „Horario Estelar / Na świeczniku”.


Kilka dni temu ten trzymający w napięciu dziennikarski z Óscarem Janeadą w roli głównej miał swoją premierę na platformie


Od kilku dni jest dostępny w serwisie , który co tydzień udostępnia nowy odcinek w serwisie streamingowym.

Historia opowiada o Ramiro Del Solar, prestiżowym dziennikarzu telewizyjnym z długą historią rezonansowych i odkrywczych relacji, któremu udało się uchronić swoje życie prywatne przed medialnymi skandalami. Kiedy jednak jego kochanka umiera podczas jednego ze spotkań pary, Ramiro postanawia ukryć swoją obecność w życiu ofiary, przerażony wszystkim, co ma do stracenia.

Nagrany w różnych miejscach w Meksyku i składający się z dziesięciu 45-minutowych odcinków, serial został napisany przez Horacio Convertini, Martín Bustos, Mariano Cohn, Gastón Duprat i Norma Lazo.

Platforma ujawnia nieco informacji o bohaterach Horario Estelar, nowej serii thrillerów dziennikarskich od Star Original Productions, w której główną rolę gra aktor Óscar Jaenada.


Horario Estelar / źródło

Ramiro Del Solar (Oscar Jaenada)

Bohater serialu, prowadzący program „ Toda la verdad ”. Ramiro jest znanym dziennikarzem, który najwyraźniej ma bardzo jasne życie. Czasem daje się ponieść własnemu ego, co generuje konsekwencje, którym musi stawić czoła.


Horario Estelar / źródło Disney+

Bernarda Diaz ()

Bizneswoman i żona Ramiro Del Solara, kobieta inteligentna i lojalna, dla której najważniejsza jest córka i jest gotowa tolerować ego męża, o ile jej nie zdradzi.


Horario Estelar / źródło Disney+

Jimena Del Solar (Ela Velden)

Córka Ramiro Del Solara, podąża jego śladami w karierze dziennikarskiej pod jego okiem, poszukuje swojego bezpieczeństwa i własnej drogi, czasem czuje się przyćmiona sukcesem obojga rodziców.


Horario Estelar / źródło Disney+

Julia Torrado jako Maya Zapata

Producentka programu „Toda la verdad”, kobieta jasna i elokwentna, ma bardzo jasne wartości i jest im wierna oraz swojemu powołaniu do komunikacji, które służą jako przewodnik po kierowaniu sprawami, gdy wypadają z torów na tory kanału.


Horario Estelar / źródło Disney+

Salvador Lima (Alejandro Camacho)

Właściciel kanału, na którym emitowany jest program „Toda la verdad”, jest bezpośredni, okrutny i ma jasne cele osobiste, które sprawiają, że działa impulsywnie, nie lubi pracować w zespole i często się narzuca.


Horario Estelar / źródło Disney+

Alexia Valle (Pamela Almanza)

Była pływaczka olimpijska, najlepsza przyjaciółka Jimeny, jej osobowość jest impulsywna, charyzmatyczna i zabawna.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź