Olhar Indiscreto / Podglądaczka fot. Netflix

“Olhar Indiscreto / Podglądaczka”: zwiastun brazylijskiego miniserialu z Déborą Nascimento i Emanuelle Araújo dla Netflix


Już wkrótce premiera tego ciekawego serialu


Tylko rzut oka!  zaprezentował niedawno pierwszy / Podlądaczka”, nowego brazylijskiego miniserialu, który pojawi się w ich katalogu.  pojawi się w przyszłym roku z aktorami takimi jak  i .

Fabuła podąża za Mirandą (Débora), obsesyjną podglądaczką, która spędza czas obserwując swoją sąsiadkę Cléo (Emanuelle), luksusową prostytutkę mieszkającą w budynku naprzeciwko. Zbliżenie się tej dwójki niesie ze sobą niebezpieczeństwa i przygody, jakich bohaterka nigdy wcześniej nie doświadczyła.

Obejrzyj trailer:jest dziełem argentyńskiej pisarki Marceli Citterio, a zostało zaadaptowane przez Camilę Raffanti. Nazwiska takie jak Nikolas Antunes, ngelo Rodrigues, Gabriela Moreyra, Sacha Bali i Gustavo Machado uzupełniają obsadę. Pracują pod kierunkiem Luciany Oliveiry, Fabrizii Pinto i Letícii Veigi.

Wciąż nie ma określonej daty premiery, ale „” pojawi się w katalogu w 2023 roku. (możliwy styczeń 2023)

Udostępnij
Sprawdź także  Los renglones torcidos de Dios / Krzywe linie Boga: film, który jest adaptacją książki, jest dostępny na Netflix

Zostaw odpowiedź