Lucero o powrocie do telenowel: „Zrobimy coś bardzo fajnego w telewizji”


Meksykańska i opowiedziała o możliwym powrocie do melodramatów po całkowitym poświęceniu się muzyce


ujawniła, że prowadzi rozmowy, aby wrócić do telenowel w 2023 roku. „Rozmawiamy, żeby coś zrobić, minęło wiele lat i dawno nie robiłam telenoweli” – powiedziała w wywiadzie dla Tv Notas.

Wyjaśniła również powód, dla którego trzyma się z dala od serii: „ Zawsze mówię: Chodzi o to, że historia, którą lubię, nie nadeszła, że ​​mnie złapała”.

Chociaż nie ma potwierdzenia na temat projektu, który oznaczałby powrót aktorki, to jednak rozbrzmiewa mocno opcja telenoweli meksykańskiego pisarza, Juana Rulfo.

„Mamy na oku meksykańską historię, która jest bardzo interesująca. Nie możemy wiele powiedzieć, ponieważ jesteśmy w trakcie rozmów, zastanawiamy się, czy Ci się spodoba. Nie jest łatwo, bo trasa koncertowa z Mijares trwa, jeździmy na nagrania i koncerty, ale zawsze powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko da się pomieścić, a jeśli wszystko będzie dane, to być może w przyszłym roku zrobimy coś bardzo fajnego w telewizji” – podsumowała.

Udostępnij
Sprawdź także  Dowiedz się, dlaczego Królowa Pacyfiku żąda opłat licencyjnych od Telemundo i Netflix za serial 'La Reina del Sur'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź