Becky-G-Sebastian-Lletget-engaged fot. Instagram

Becky G jest zaręczona z długoletnim chłopakiem Sebastianem Lletgetem


opublikowała zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego w mediach społecznościowych


 i jej długoletni chłopak, gwiazda piłki nożnej , są zaręczeni!

Para podzieliła się wiadomością z milionami obserwujących w mediach społecznościowych w piątek (9 grudnia). „Nasze miejsce na zawsze”, podpisali wspólny post, który zawierał trzy zdjęcia: jedno przedstawiające Lletgeta na jednym kolanie, gdy się oświadcza, drugie zdjęcie przedstawiające przytulającą się parę, a ostatnie to z ogromnym uśmiechem pokazując pierścionek z brylantem. 

Meksykańsko-amerykańska twórczyni hitów i Lletget spotykają się od 2016 roku. Becky i Lletget przeszli razem czerwonym dywanem rozdania Latin Grammy w Las Vegas w zeszłym miesiącu, gdzie walczyła o nagrodę za najlepszą miejską piosenkę „MAMIII”. Po transferze Lletgeta z LA Galaxy do innych drużyn MLS, takich jak FC Dallas, Becky była u jego boku i kibicowała mu.

Uroczysty post ogłaszający ich szybko spotkał się z reakcjami i gratulacjami od znajomych Becky, z którymi tworzyła hity, w tym jej współpracowniczki z „MAMIII”: Karol G, Anitta, Ángela Aguilar i Leslie Grace.

„OMG Mamiiii… Mam nadzieję, że wszystkie noce są nocami poślubnymi, a wszystkie księżyce miesiącami miodowymi !!!! FELICIDADES” – pisała Karol.

Tymczasem Anitta już myśli o tym, co założy na wesele. „Zaraz przygotuję moją sukienkę, wowwwww”, napisała po tym, jak już zareagowała „Ahhhhhhh😍😍😍😍”.

Niedawno Becky G zdobyła swoją pierwszą piosenkę nr 1 jako artystka solowa na liście Latin Airplay z „Bailé Con Mi Ex” jako artystka solowa. Utwór jest częścią jej albumu Esquemas

Zobacz post Becky G i Lletget poniżej:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź