Wyjdziesz za mnie? Livia Brito i jej partner Mariano zaręczyli się w Europie


Trener personalny wybrał Wenecję we Włoszech, aby poprosić aktorkę o rękę. Obejrzyj romantyczny moment


 i jej partner, osobisty trener artystyczny Mariano, udali się kilka dni temu na kontynent europejski, aby spędzić romantyczne wakacje tylko we dwoje.

Bohaterka odnoszących sukcesy telenowel, takich jak De que te quiero, te quiero / Oblicza miłości i La desalmada, wraz ze swoim chłopakiem od tego czasu zabrali swoją miłość do różnych miast Europy, w tym do Wenecji.

„Jak miło, gdy znajdujesz czas dla siebie, jak miło, gdy masz miłe towarzystwo, jak miło, gdy widzisz piękne życie. Kocham cię Mariano” – napisała Brito w tym tygodniu na swoim koncie na Instagramie, gdzie udostępniła kilka zdjęć niezapomnianej podróży.

Wenecja we Włoszech była dokładnie miejscem wybranym przez Mariano, by poprosić aktorkę o rękę.Ta chwila nie mogła być bardziej romantyczna. Kiedy oboje płynęli łodzią po włoskim mieście, trener skorzystał z okazji, by wyjąć pierścionek i zadać jej najbardziej wyczekiwane pytanie: „Wyjdziesz za mnie?”. Na co podekscytowana Livia szybko odpowiedziała głośnym „tak”.


Bohaterka melodramatu  nie wahała się podzielić romantycznym momentem na swoim profilu na Instagramie, gdzie może pochwalić się ponad 7 milionami obserwujących.

postanowiła dać pierwszeństwo życiu osobistemu.  kilka tygodni temu ogłosiła, że ​​podjęła decyzję o nienagrywaniu drugiego sezonu La desalmada, którego nagrania miały rozpocząć się na początku 2023 roku, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu matką.

„Myślę, że nadszedł czas, od dawna chciałam zajść w ciążę” – wyznała wówczas 36-letnia .


https://www.instagram.com/reel/Ck_kK06jiSC/
Udostępnij
Sprawdź także  „Pasión de Gavilanes”: „Armando” pojawia się ponownie w telewizji i jest nie do poznania

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź