El hijo zurdo fot. Movistar+

Movistar+ prezentuje pierwsze zdjęcia z 'El hijo zurdo’


Nowa oryginalna platformy, wyprodukowana we współpracy z Atípica Films, została stworzona i wyreżyserowana przez Rafaela Cobosa


zaprezentowało w tym tygodniu pierwsze zdjęcia z nowej oryginalnej serii, , stworzonej i wyreżyserowanej przez Rafaela Cobosa oraz nakręconej w całości w Sewilli, gdzie zdjęcia dobiegły końca.

Wyprodukowany we współpracy z Atípica Films będzie miał swoją premierę w 2023 roku na Movistar Plus+.

(Goya za najlepszy scenariusz oryginalny dla La Isla Mínima, Goya za najlepszy scenariusz adaptowany za El hombre de las mil caras) po raz pierwszy kierował oryginalnym projektem Movistar Plus+ jako dyrektor kreatywny, scenarzysta i reżyser dwóch odcinków. Paco R. Baños (La Peste) wyreżyserował cztery z sześciu odcinków serialu.

W skład obsady wchodzą (La voz dormida, Carmina o revienta, Heridas) jako Lola i  (Ama) jako Maru. Prowadzą obsadę, którą uzupełnia Alberto Ruano (Gambit królowej, La monja guerrera) jako Rodrigo oraz bardzo młody Hugo Welzel w roli Lorenzo, Numa Paredes jako Inés i Germán Rueda jako Loco.


Streszczenie:

Lola jest zamożną matką dwójki dzieci, która jest świadkiem dryfowania najmłodszego z nich, Lorenza, w mrok radykalnej grupy. Historia podąża ścieżką najbardziej niewygodnej teraźniejszości i obfituje, gdy opowiada o konflikcie Loli, o wczesnym macierzyństwie i dawnym piętnie leworęczności.

Próbując zrozumieć i odzyskać syna, Lola zwiąże się z Maru, matką z innej klasy społecznej, która żyje w podobnej sytuacji.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź