La Banda MS powraca z nowym albumem: „Punto y aparte”


wyda swój kolejny w najbliższy piątek, 25 listopada, na którym znajdzie się 12 utworów


W najbliższy piątek, 25 listopada, fani Banda MS będą mieli okazję poznać nowy materiał płytowy grupy, ponieważ po dwóch latach nieprezentowania materiału, to, nad czym pracowano w studiu, wreszcie ujrzy światło dzienne wraz z wydaniem , albumu, na którym znajdzie się 12 utworów, z których ukaże się utwór Me dejé ir con todo, autorska Horacio Palencia i Natana Galante.

Ta premiera jest częścią trasy, którą Banda MS odbyła w Stanach Zjednoczonych i zakończyła się wielkim sukcesem w ostatnich dniach trasą Gracias a ti , docierając do Sacramento, Fresno i San Diego w Kalifornii.

  „Już dwa lata nie wydaliśmy nowego albumu i to były dwa lata dużej pracy muzycznej. Dziś wieczorem mamy coś specjalnego dla mieszkańców Sacramento, dziś po raz pierwszy pokażemy okładkę nowego albumu, który ukaże się 25 listopada, zatytułowanego „” z niepublikowaną muzyką . Wiem, że wam się spodoba” – skomentował wokalista Oswaldo Silvas, zaskakując fanów, którzy podczas swojej trasy po Stanach Zjednoczonych byli świadkami objawienia nadchodzącego nowego projektu, pokazując po raz pierwszy okładkę.  Z tym albumem na wyciągnięcie ręki, Banda MS zakończy swoją trasę koncertową w 2022 roku dwoma ważnymi prezentacjami w National Auditorium 9 grudnia (już wyprzedane) i 10 grudnia.

  Warto wiedzieć

  Banda MS powstało w 2003 roku w Mazatlán, Sinaloa, biorąc inicjały ich rodzinnej ziemi, aby nadać grupie nazwę. Grupa zyskała przydomek „najbardziej dochodowego zespołu”, co jest hasłem odzwierciedlającym pracę wykonywaną przez ponad 19 lat muzycznej kariery.

  Banda MS zostało uznana przez platformę Spotify za najczęściej słuchanego meksykańskiego artystę, czego dowodem są 872 miliony wyświetleń osiągnięte w 2020 roku. Do tej pory utrzymuje średnio 11 milionów wyświetleń miesięcznie.

  Udostępnij
  Sprawdź także  Ximena Sariñana i Cantú sprzedają ubrania, aby wspierać ludzi bez pracy

  Powiązane posty

  Zostaw odpowiedź