rbd fot. promocyjna

RBD: Lista artystów, którzy ogłosili się fanami grupy muzycznej


była jedną z grup muzycznych, które naznaczyły całe pokolenie


jest bez wątpienia jednym z zespołów muzycznych, które wyznaczyły czas przed i po całym pokoleniom, a sukces telenoweli dla młodzieży Rebelde w latach 2004-2006 był nieporównywalny do tego stopnia, że ​​wielu z obecnych artystów wyznaje, że są fanami tej grupy złożonej z Anahí, Poncho, Maite, Dulce, Christiana i Christophera. Teraz, po 14 latach ich rozłąki, nadal są pamiętani przez wielu, w tym celebrytów!

„To grupa, którą bardzo podziwiam, a co więcej, to właśnie meksykańska grupa umieściła Meksyk na całym świecie, zwłaszcza w Brazylii” – wyznała interpretatorka „XT4S1S”, która również dołączyła do Moderatto, aby wykonać cover „Solo Quédate en Silencio” – jako hołd dla grupy muzycznej.


Miesiące temu kolumbijska piosenkarka dała koncert w Meksyku, gdzie zostawiła swoich fanów oszołomionych zaskoczeniem udziału jednej z gwiazd zespołu, Anahí Puente. Obie wykonały 'Salvame'


Bad Bunny

Urodzony w Portoryko piosenkarz opublikował na swoim koncie TikTok wideo, w którym śpiewa „Sálvame” , jedną z piosenek wykonywanych przez Anahí Puente. Bardzo w stylu „Mia Colucci”, z okularami i kapeluszem, Bad Bunny postanowił oddać hołd tej grupie muzycznej małym fragmentem piosenki.


@badbunny

hoy quiero beber

♬ original sound – Bad Bunny

„Hoy es Loui', mañana Gucci/ De desayuno ha pedido sushi/ A los malo vibrosos les dice ‘fuchi'/ Rebelde, Mia Colucci”. Tak mówi jedna z piosenek w wykonaniu J Balvina, wydana w 2021 roku, zatytułowana „Spicy”. Chociaż od 2016 roku jego podziw dla RBD został już zauważony, gdy pocałował ekran, na którym Anahí pojawiła się w Premios Juventud.


Na swoich portalach społecznościowych wykonawczyni „Envolver” zaskoczyła wszystkich w 2020 roku, kiedy opublikowała duet z Anahí śpiewającą „Salvame” w bardzo emocjonalny sposób. Oprócz tego pokazała również swój bilet na koncert zjazdu „Ser o Parecer”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź