Yalitza Aparicio powraca na ekrany z HBO


Meksykańska powraca do roli w słynnej serii serwisu streamingowego, którego premiera odbędzie się we wrześniu


Po pewnym czasie, poświęconym wspieraniu różnych kampanii i odkrywaniu innych obszarów, powraca na ekrany w słynnym serialu , z dala od tego, co robiła do tej pory.

To już drugi sezon „”, którego premiera odbędzie się 16 września, w którym weźmie udział Aparacio, choć nie ujawniono jeszcze dokładnie, jaką rolę odegra w tej produkcji, która z pewnością będzie miała sześć odcinków, jak poprzednia.

Wiadomość ta została potwierdzona przez tę samą aktorkę na swoich portalach społecznościowych, gdzie udostępniła zwiastun tego sezonu i napisała: „Bardziej fantastycznie. Bardziej tajemniczo. Ciemniejsze niż kiedykolwiek”.

” to horror z odrobiną czarnego humoru, w którym grupa przyjaciół, miłośników radykalnego gatunku horroru, spotyka się, by oferować złowrogie usługi komercyjne tym, którzy o to poproszą i mogą za to zapłacić. Nazwa tej konkretnej produkcji wywodzi się od słowa „upiorny”, co oznacza mrożące krew w żyłach.


w filmie Roma

Meksykańska aktorka Yalitza Aparicio, pochodząca konkretnie z Oaxaca, zyskała sławę w 2018 roku debiutem na dużym ekranie z nagrodzonym Oscarem filmem „Roma” i od tego czasu wszystkie kamery zwróciły się w jej kierunku.

W rzeczywistości w tym samym roku magazyn Time sklasyfikował ją jako „najlepszy występ 2018 roku”, a rok później dodał ją do listy 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Została również mianowana ambasadorem ONZ ds. ludności tubylczej. A od 2020 roku wstąpił jako członek do Akademii Sztuki i Nauki Filmowej.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź