Nowa rola Kate del Castillo, która jest całkowitym przeciwieństwem Teresy Mendozy


przechodzi od bycia najodważniejszą do bycia niepewną kobietą w swojej nowej roli w serialu 


 w  to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych postaci meksykańskiej aktorki, jej rola i siła sprawiają, że jest jedną z najbardziej doświadczonych kobiet w serialu, ale tym razem musi przejść radykalną zmianę postawy w .

Kate powołuje do życia Angelę, niepewną siebie, uzależnioną kobietę, która ma obsesję na punkcie piękna. Ta nowa postać, według International, wyprowadziła ją ze strefy komfortu.

„Miałam niecały tydzień po zakończeniu nagrywania Armas de mujer, aby zmienić wszystko i rozpocząć nowy La Reina, co jest skomplikowanym procesem, ponieważ nie mogłyby się bardziej różnić” – powiedziała artystka.

Del Castillo dodała: „Udało mi się to zrobić, ponieważ jestem już w trzecim sezonie z Teresą Mendozą, inaczej byłoby to niemożliwe”, dając do zrozumienia, że ​​jest już przyzwyczajona do nagrywania .


jako Ángela i Armas de mujer

Po raz pierwszy Del Castillo pojawia się jako jasnooka blondynka. „Bardzo kobieca, zapominalska, niespokojna, ma obsesję na punkcie tego, jak wygląda i co ludzie o niej myślą. Nie mogłaby bardziej różnić się ode mnie czy Teresity” – powiedziała.


Armas de mujer

został wyprodukowany przez Cholawood dla Studios, a historia oparta jest na czterech kobietach z katastrofalnymi parami, które spotykają się, aby kontrolować swoje życie.

Roselyn Sánchez, Jeimy Osorio, Sylvia Sáez towarzyszą Kate w tym projekcie, w którym starają się pokazać różnorodność Latynosów, w tym siłę latynoskich kobiet.

Sprawdź także  Disney + zaprezentuje swój pierwszy hiszpański serial z Paco Leónem i Leonor Watling

Data premiery Armas de mujer

15 września  pojawi się na platformach streamingowych Peacock i . (Jak na razie nie jest dostępne na Polska)

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź