Corona-de-lagrimas-2 foto: Instagram

Pierwsza zapowiedź 'Corona de lágrimas 2′


Przedstawiono pierwszą drugiej części , w której zagra pierwsza


Miesiąc przed premierą, producent wykonawczy melodramatu, , udostępnił w tę niedzielę na portalach społecznościowych pierwszy krótki film promocyjny telenoweli.

„Moje szczęście trwało 10 lat i było piękne. Widziałem powrót syna, widziałem ich cierpienie. Teraz są bardziej zjednoczeni i dojrzali, ale matka zawsze martwi się o swoje dzieci” – mówi Refugio w pierwszej zapowiedzi produkcji Castro.

kończy się niespodziewanym pojawieniem się wielkiego złoczyńcy tej historii, Rómulo Anciry (Ernesto Laguardia), który grozi zniszczeniem szczęścia Refugio i jej rodziny.

Producent dołączył do obsady poprzedniej historii nowych ów, aby wzbogacić fabułę, która będzie miała premierę w Meksyku 29 sierpnia.


Powrót Victorii Ruffo

O swoim powrocie Ruffo powiedziała w wywiadzie dla Shows, że był bardzo szczęśliwy. „Po 10 latach granie ponownie tej samej postaci z tymi samymi aktorami to chyba pierwszy raz, kiedy wydaje mi się, że zrobiono to w telewizji. Podekscytowana i oczywiście szczęśliwa z tej innowacji” (Jak wiemy jednak to samo zrobiono z Pasion de gavilanes w Telemudno).

2

Wśród nowości, to w tej nowej produkcji udział bierze Geraldine Bazán, debiutuje w historii postacią dobrze znaną fanom fabuły i postaci Olgi Anciry, którą w pierwszym sezonie zagrała Adriana Louvier.

Kiedy ukaże się Corona de lágrimas 2?

udanej telenoweli trafi na meksykańskie ekrany 29 sierpnia tego roku.


Udostępnij
Sprawdź także  Contigo sí: Danilo Carrera i Brandon Peniche walczą o kobietę. Zobacz pierwszy zwiastun!

Zostaw odpowiedź