Guaynaa oświadcza się Lele Pons na scenie Tomorrowland


W emocjonalnym momencie słynna para się zaręczyła


to jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, a teraz dał chwilę, która pozostanie dla potomnych, gdyż na scenie wokalista Gauynaa oświadczył się swojej partnerce .

Za pośrednictwem portali społecznościowych oboje podzielili się emocjonalnym momentem, w którym Portorykańczyk znany z piosenki „Rebota” klęka przed Wenezuelką i proponuje małżeństwo.Biorąc to pod uwagę, widzimy, że zaczęła płakać i potrzeba kilku sekund, aby mogła mówić oraz przyjąć propozycję przed tysiącami ludzi, którzy byli świadkami aktu zarówno na miejscu, jak i poprzez transmisje .

„Wyjdziesz za mnie?” , zapytał swoją dziewczynę po angielsku, gdy opadł na jedno kolano i wyciągnął z kieszeni pierścionek zaręczynowy. „Oczywiście!” Pons odpowiedziaał po hiszpańsku ze łzami w oczach wśród okrzyków i wiwatów tłumu.

„Najszczęśliwszy dzień w moim życiu” – napisała Pons. Wcześniej podzieliła się historią, w której napisała „Wychodzę za mąż!”, wraz ze zdjęciem momentu oświadczyn.

Później influencerka podzieliła się zdjęciami na imprezie z takimi osobistościami, jak m.in. Kimberly Loaiza, Juan de Dios Pantoja, Paris Hilton, Steve Aoki.


Pons i ogłosili światu , że są parą w grudniu 2020 roku na Instagramie, a kilka miesięcy później, na początku roku, wydali razem piosenkę: „Se te nota”. Od tego czasu publikowali dowcipne i humorystyczne zdjęcia oraz filmy na swoich sieciach społecznościowych, w tym serię zdjęć, na których początkowo wygląda na zszokowaną, gdy wierzy, że uklęknął na jedno kolano, by poprosić ją o rękę, podczas gdy w rzeczywistości po prostu wiąże buty.

Udostępnij
Sprawdź także  Laura Pausini reaguje na swoją nominację do Oscara: „Wciąż w to nie wierzę”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź